اخبار :: مهمترین اخبار فوتبال ایتالیا

حضور سه نماینده فیورنتینا در آتزوری ؛ پپیتو یک گام نزدیک تر به برزیل

1738 شماره اطلاع نامه : حضور سه نماینده فیورنتینا در آتزوری ؛ پپیتو یک گام نزدیک تر به برزیل 1393/02/23 حضور سه نماینده فیورنتینا در آتزوری ؛ پپیتو یک گام نزدیک تر به برزیل مهمترین اخبار فوتبال ایتالیا :: اخبار حضور سه نماینده فیورنتینا در آتزوری ؛ پپیتو یک گام نزدیک تر به برزیل
حضور سه نماینده فیورنتینا در آتزوری ؛ پپیتو یک گام نزدیک تر به برزیل

حضور سه نماینده فیورنتینا در آتزوری ؛ پپیتو یک گام نزدیک تر به برزیل

چزاره پراندلی مربی تیم ملی ایتالیا لیست ابتدایی نفرات خود برای شرکت در جام جهانی را اعلام کرد که در بین 30 نفر دعوت شده به اردوی تیم ملی نام سه بازیکن از تیم فیورنتینا نیز دیده می شود.
 

امروز طبق برنامه از پیش تعیین شده، چزاره پراندلی اسامی ملی پوشان خود را برای دوره تمرینی پیش از برگزاری جام جهانی را منتشر کرده و به فیفا تحویل داد. این بازیکنان چندین روز به تمرین می پردازند تا سپس در آستانه جام جهانی اسامی 23 نفر نهایی اعلام شده و 7 نفر باقی مانده نیز در لیست جایگزین، که برای جانشینی بازیکنان لیست اصلی در صورت مصدومیت می باشد، قرار بگیرند. پراندلی نهایتا تا روز 6 ژانویه فرصت دارد تا 23 نفر خود را مشخص کند. ضمن اینکه آنتونیو میرانته به عنوان یک دروازه بان اضافه بر 30 نفر به تمرینات خواهد رفت.

اما سه نماینده فیورنتینا در لیست پراندلی قرار دارند. مانوئل پاسکوال، آلبرتو آکوییلانی و جوزپه روسی موفق شدند با جلب توجه پراندلی یک شانس دیگر برای حضور در جام جهانی کسب کنند. ضمن اینکه رومولو بازیکن فیورنتینا که به طور قرضی در ورونا توپ می زند نیز در بین نفرات جای گرفته و می تواند راهی برزیل شود. بازیکنان دعوت شده، دوشنبه هفته آینده و پس از برگزاری آخرین بازی لیگ راهی اردوی تمرینی خود خواهند شد و بعد از آن یک دیدار دوستانه با ایرلند را برگزار می کنند.
 

اسامی بازیکنان دعوت شده به شرح زیر می باشد:


جانلوییجی بوفون (یوونتوس) – سالواتوره سیریگو (PSG) – متیا پرین (جنوا) – *آنتونیو میرانته (پارما)

ایگنازیو آباته و متیا دی سیلیو (میلان) – آندره آ بارزالی، لئوناردو بونوچی و جورجو کیلینی (یوونتوس) – متئو دارمیان (تورینو) – کریستین ماجو (ناپولی) – گابریل پالتا (پارما) – آندره آ رانوکیا (اینتر) – مانوئل پاسکوال (فیورنتینا)

آلبرتو آکوییلانی (فیورنتینا) – آنتونیو کاندروا (لازیو) – دانیله ده روسی (رم) – آندره آ پیرلو و کلودیو مارکیزیو (یوونتوس) – ریکاردو مونتولیوو (میلان) – تیاگو موتا و مارکو وراتی (PSG) – مارکو پارولو (پارما) – رومولو سوزا (ورونا)

ماریو بالوتلی (میلان) – آنتونیو کاسانو (پارما) – السیو چرچی و چیرو ایموبیله (تورینو) – متیا دسترو (رم) – لورنزو اینزینیه (ناپولی) – جوزپه روسی (فیورنتینا)
 

نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :