اخبار :: مهمترین اخبار فوتبال ایتالیا

خوشحالی ملی پوشان از دعوت به اردوی تیم ملی

1739 شماره اطلاع نامه : خوشحالی ملی پوشان از دعوت به اردوی تیم ملی 1393/02/24 خوشحالی ملی پوشان از دعوت به اردوی تیم ملی مهمترین اخبار فوتبال ایتالیا :: اخبار خوشحالی ملی پوشان از دعوت به اردوی تیم ملی
خوشحالی ملی پوشان از دعوت به اردوی تیم ملی

خوشحالی ملی پوشان از دعوت به اردوی تیم ملی

پپیتو روسی، آلبرتو آکوییلانی و مانوئل پاسکوال نفرات دعوت شده از تیم فیورنتینا به اردوی تیم ملی ایتالیا، خوشحالی خود از این خبر را نشان داده و دانیله پراده نیز ابراز امیدواری کرده هر سه نفر را در جام جهانی ببیند.
 

روز گذشته از سوی چزاره پراندلی اسامی 30 نفر در لیست ابتدایی جام جهانی منتشر شد که در این بین نام سه نماینده از باشگاه فیورنتینا نیز دیده می شد. پپیتو روسی پس از پشت سر گذاشتن دورانی سخت و جدال با مصدومیت سرانجام مزد انگیزه خود را گرفت و کاپیتان پاسکوال به همراه آلبرتو آکوییلانی هم موفق شدند نظر مثبت پراندلی را جلب کنند. این بازیکنان از احساس خود در این باره صحبت کرده اند.

مانوئل پاسکوال در مصاحبه با وب سایت رسمی باشگاه فیورنتینا: "حس فوق العاده ای دارم و امیدوارم. وقتی نام خودم را در لیست 30 نفره دیدم بسیار خوشحال شدم. روز یکشنبه در آخرین بازی فصل به میدان می رویم و دانیم که در اروپا حضور داریم. سپس از روز دوشنبه کارم را در تیم ملی آغاز خواهم کرد." مدیر برنامه های مانوئل پاسکوال نیز معتقد است چزاره پراندلی کار درستی را انجام داده که کاپیتان ویولا را به تیم ملی دعوت کرده است.

آلبرتو آکوییلانی که در رقابت های سال گذشته جام کنفدراسیون ها نیز عضوی از آتزوری بود، در مورد دعوت شدن به تیم ملی گفت: "واقعا خوشحالم که در بین 30 نفر قرار دارم. همیشه امیدوار بودم و به این موضوع باور داشتم، حالا باید برای متقاعد کردن مربی تلاش کنم."

اما جوزپه روسی با انتشار مطلبی در صفحه رسمی توییتر خود، احساسش را با هواداران به اشتراک گذاشت: "امیدوارم در موفقیت های بزرگ دیگری با همدیگر سهیم باشیم. از همه تشکر می کنم."

دانیله پراده مدیر ورزشی باشگاه فیورنتینا هم چنین نظری دارد: "من نیز مانند کل باشگاه از این اتفاق خوشحال هستم. من مطمئنم که آنها تمام تلاش خود برای حضور در لیست نهایی را نیز انجام خواهند داد. برای پپیتو خوشحالم که سرانجام موفق شد نتیجه تلاش سخت خود را بگیرد، همینطور برای پاسکوال که کاپیتان تیم ماست. این موضوع برای باشگاه یک افتخار می باشد. با وجود دشواری های زیادی که داشتیم، فصل بسیار خوبی را سپری کردیم. برای تمامی بازیکنان فیورنتینا آرزوی موفقیت در جام جهانی دارم."
 

نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :