اخبار :: اخبار باشگاه

توانایی رقابت با هر تیمی را داریم ؛ اهداف باشگاه مشخص است

1742 شماره اطلاع نامه : توانایی رقابت با هر تیمی را داریم ؛ اهداف باشگاه مشخص است 1393/02/26 توانایی رقابت با هر تیمی را داریم ؛ اهداف باشگاه مشخص است اخبار باشگاه :: اخبار توانایی رقابت با هر تیمی را داریم ؛ اهداف باشگاه مشخص است
توانایی رقابت با هر تیمی را داریم ؛ اهداف باشگاه مشخص است

توانایی رقابت با هر تیمی را داریم ؛ اهداف باشگاه مشخص است

وینچنزو مونتلا مربی تیم فیورنتینا ضمن عنوان این مطلب که در آینده کاری او "اتفاق غیر منتظره ای رخ نخواهد داد"، بار دیگر تاکید کرد که تیم برای موفقیت در فصل آینده به خرید بازیکن جدید نیاز دارد.
 

مربی تیم فیورنتینا که برای تماشای فینال لیگ اروپا به تورین سفر کرده بود، در مصاحبه ای با اسکای اسپورت بار دیگر بر نیاز باشگاه فیورنتینا به خرید بازیکن بزرگ تاکید کرد. مونتلا در کنار افرادی چون سر الکس فرگوسن، ویسنته دل بوسکه و آنتونیو کونته نشسته بود:

"من امشب میهمان یوفا بودم. در کنار فرگوسن نشسته و چند کلمه ای با او صحبت کردم. ما در لیگ اروپا بسیار عالی کار کردیم و امیدوارم فصل آینده بهتر باشیم. فیورنتینا نشان داد که توانایی رقابت با هر تیمی حتی یوونتوس را دارد اما اگر در فینال حضور نداریم یعنی اینکه ضعف هایی داشتیم و البته در قرعه کشی بدشانس بودیم."

"آینده کاری؟ فکر نمی کنم اتفاق غیر منتظره ای رخ دهد. ما برای بهبود تیم اهداف کاملا مشخصی داریم. ما می خواهیم گامی رو به جلو برداریم و برای این کار نیاز به داشتن مهره هایی جدید داریم. البته نام اهدافمان را نخواهیم گفت چون در آن صورت قیمت آنها افزایش پیدا کرده و دیگر قادر به خریدشان نخواهیم بود. روسی و گومز؟ آنها انتخاب ما هستند و جایی نمی روند. امیدوارم بتوانیم با آنها پیشرفت کنیم هرچند که در فوتبال هیچ چیزی قطعی نیست."
 

نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :