اخبار :: اخبار باشگاه

امیدواری دلاواله برای حضور طولانی مدت مونتلا در فلورانس

1747 شماره اطلاع نامه : امیدواری دلاواله برای حضور طولانی مدت مونتلا در فلورانس 1393/02/30 امیدواری دلاواله برای حضور طولانی مدت مونتلا در فلورانس اخبار باشگاه :: اخبار امیدواری دلاواله برای حضور طولانی مدت مونتلا در فلورانس
امیدواری دلاواله برای حضور طولانی مدت مونتلا در فلورانس

امیدواری دلاواله برای حضور طولانی مدت مونتلا در فلورانس

وینچنزو مونتلا مربی تیم فیورنتینا پس از اتمام رقابت های این فصل سری آ، بار دیگر از رابطه خوب خود با سران باشگاه خبر داده و آندره آ دلاواله نیز ابراز امیدواری کرد که این مربی جوان برای سال های زیاد در فلورانس بماند.
 

تساوی 2-2 در برابر تورینو پایانی بر فصل موفقیت آمیز فیورنتینا در رقابت های این فصل سری آ بود. فصلی که ویولا با وجود غیبت زیاد روسی و گومز عملکرد خوبی از خود نشان داده و باعث تحسین همگان شده بود. وینچنزو مونتلا پس از دیدار با تورینو در کنفرانس مطبوعاتی صحبت های زیر را مطرح کرده است:

"بازی تا آخرین لحظه پر هیجان دنبال شد و تورینو ما را تحت فشار قرار داد. من امشب احساس پیروزی کردم چون 40 هزار نفر در ورزشگاه بودند که تیم ما را تشویق می کردند و این موضوع باعث افتخار است. ما به این بازی و به لیگ احترام گذاشتیم ولی در فوتبال شما یا برنده می شوید یا می بازید. از نتیجه راضی هستم ولی برای تورینو متاسفم، همچنین برای السیو چرچی ولی امیدوارم به جام جهانی برود. در کل فصل خیلی خوبی را سپری کردیم و من نمره 7 به این فصل می دهم ولی نیاز به پیشرفت داریم."

"گومز؟ او به عنوان یک خرید جدید برای فصل آینده خواهد بود. ما به دنبال او بودیم و موفق به خریدش شدیم ولی نتوانستیم از او استفاده کنیم. با وجود محدودیت هایی که در خط حمله داشتیم، عملکرد خوبی از خود نشان دادیم ولی در خط دفاعی نیاز به تقویت داریم. ما هدف های مشخصی داریم و باید سبک فوتبالی خودمان را ادامه بدهیم. ما بدون در نظر گرفتن رتبه نهایی در لیگ، فوتبال زیبای خودمان را در زمین پیاده می کنیم. رابطه بسیار خوبی با دلاواله دارم و مشکلی وجود ندارد."

اما آندره آ دلاواله نیز بار دیگر با تاکید بر ماندن مونتلا به عنوان مربی ویولا برای فصل آینده، وعده ساخت تیمی بسیار قدرتمند تر را به هواداران داده است:

"فصل بسیار موفقیت آمیزی را به پایان رساندیم و مهم ترین مسئله این بود که با وجود تمام مصدومیت ها، توانستیم قدرت خودمان را اثبات کنیم. هنوز کار های زیادی برای تقویت این تیم و ادامه پروژه باشگاه وجود دارد، ما می خواهیم تیمی بسیار قدرتمند را بسازیم. همچنین برای هوادارانی که یکی از ارکان قدرت تیم ما هستند نیز کار های زیادی باید انجام دهیم. ما تیمی خواهیم ساخت که قدرت رقابت در اروپا را نیز داشته باشد. ما باید فشار مثبتی را برای تیم ایجاد کنیم و مربی داریم که حضور او قطعی شده و امیدوارم برای سال های زیاد در فلورانس بماند."
 

نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :