اخبار :: اخبار باشگاه

وداع آمبرو با ویولا و ماتی با جام جهانی

1749 شماره اطلاع نامه : وداع آمبرو با ویولا و ماتی با جام جهانی 1393/02/31 وداع آمبرو با ویولا و ماتی با جام جهانی اخبار باشگاه :: اخبار وداع آمبرو با ویولا و ماتی با جام جهانی
وداع آمبرو با ویولا و ماتی با جام جهانی

وداع آمبرو با ویولا و ماتی با جام جهانی

ماسیمو آمبروزینی ستاره کهنه کار تیم فیورنتینا امروز به طور رسمی از ترک این باشگاه در تابستان خبر داد. این در حالی است که ماتی فرناندز ملی پوش اهل شیلی نیز نیاز به جراحی پیدا کرده و از حضور در جام جهانی باز ماند.
 

تابستان گذشته و پس از خروج ماسیمو آمبروزینی از تیم میلان،  باشگاه فیورنتینا به سرعت برای خرید این بازیکن باتجربه وارد عمل شده و موفق شد کاپیتان سابق روسونری را با قراردادی 1 ساله جذب کند. اما آمبرو با وجود اینکه در نیم فصل اول یکی از بهترین و تاثیر گذار ترین بازیکنان تیم مونتلا به شمار می رفت، در نیم فصل دوم بسیار کم تر به کار گرفته شد و در نهایت نیز با تصمیم سران باشگاه به سمت در های خروجی فرستاده شد:

"من اینجا هستم تا اعلام کنم دوران حضور من در فیورنتینا به اتمام رسیده است. در این مدت واقعا لذت بردم و از همه تشکر می کنم. من خواستار ماندن در فلورانس بودم ولی باشگاه تصمیم دیگری گرفت. من دلیل آن را نمی دانم و بهتر است در این مورد از آنها سوال کنید ولی واقعا متعجب شدم چون انتظار پایانی دیگر را داشتم. در فوتبال همیشه همه چیز به وضوح مشخص نمی شوند، با این حال همیشه به من احترام گذاشته می شد.به هر شکل فصل فوق العاده ای را سپری کردم."

"مشکل با مونتلا؟ قطعا چنین نیست. فکر می کنم کار من با فوتبال ایتالیا تمام شده، حداقل تا زمانی که اتفاق غیر منتظره ای رخ دهد. فعلا به مدتی استراحت نیاز دارم. من تیم بزرگی را ترک خواهم کرد که بسیار به آنها نزدیک بودم. روسی؟ او یک قهرمان است و فکر می کنم به جام جهانی برود. کوادرادو؟ می دانم که باشگاه اهداف مشخصی برای تابستان دارد و اگر کوادرادو به فروش برسد باید پول او را درست سرمایه گذاری کنند. دلاواله؟ تشکر ویژه ای از او دارم چون همیشه رفتار خوبی با من داشت و کاری کرد در اینجا احساس راحتی داشته باشم."

اما ماتی فرناندز یکی از نمایندگان ویولا در جام جهانی نیز امروز وداعی از نوع دیگر داشته و به دلیل عمل جراحی، قادر به حضور در برزیل نیست: "من در وضعیتی نیستم که بتوانم فوتبال بازی کنم و نیاز به انجام یک جراحی دارم. مشکلی در مچ و قوزک پا داشتم ولی هرگز تصور نمی شد که به جراحی نیاز باشد و واقعا هضم این موضوع برای من بسیار سخت است. به نظر نمی رسد که نسبت به بازگشت زود هنگام و بازی کردن در جام جهانی امیدوار باشم چون بازیکنان دیگری در شرایط بهتر حضور دارند. برای آنها آرزوی موفقیت دارم و آنها را خارج از میدان حمایت خواهم کرد."
 

نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :