اخبار :: اخبار نقل و انتقالات

نگاه فیورنتینا به توپچی ها

1750 شماره اطلاع نامه : نگاه فیورنتینا به توپچی ها 1393/02/31 نگاه فیورنتینا به توپچی ها اخبار نقل و انتقالات :: اخبار نگاه فیورنتینا به توپچی ها
نگاه فیورنتینا به توپچی ها

نگاه فیورنتینا به توپچی ها

بر اساس گزارش های رسیده از ایتالیا، تیم فیورنتینا برای خرید میکل آرتتا و توماس ورمالن دو ستاره تیم آرسنال وارد عمل شده است. این در حالی است که در های خروجی به روی مدافعین تیم از جمله استفان ساویچ باز شده است.
 

اسپورت مدیاست و لا نازیونه دو خبرگزاری بودند که دیروز و امروز در مورد علاقه ویولا به جذب دو بازیکن توپچی ها مطالبی را منتشر کردند.  شایعات در مورد جذب ورمالن از سوی فیورنتینا در گذشته نیز وجود داشته ولی فلورانسی ها به تازگی آرتتا را نیز به لیست خرید خود اضافه کرده اند. هر دو بازیکن تنها 1 سال دیگر با آرسنال قرارداد دارند و همین موضوع می تواند راه دستیابی به آنها را هموار تر کند.

اما امروز خبر هایی نیز در مورد خروجی های باشگاه منتشر شد. غیر از فاکوندو رونکالیا که مشتری هایی از آرژانتین دارد، ماروین کومپر هم مورد توجه تیم ورونا قرار گرفته است. این تیم در حال حاضر برای خرید مالکیت کامل رومولو نیز با ویولا وارد مذاکره شده و کومپر نیز می تواند راهی ورونا شود. استفان ساویچ دیگر بازیکنی است که بنا بر گفته برخی منابع آگاه در صورت رسیدن پیشنهادی در حدود 15 میلیون، می تواند فلورانس را ترک کند.

آینده بازیکنان قرضی فیورنتینا نیز جایی غیر از فلورانس خواهد بود. روزاتی، دیاکیته و متری که با توجه به نوع قراردادشان با فیورنتینا می بایست به تیم های خود باز گردند و تا امروز هم صحبتی از علاقه ویولا برای خرید آنها مطرح نشده است. اما فیورنتینا طبق توافق قبلی می تواند با پرداخت 6.5 میلیون به منچستر، اندرسون برزیلی را خریداری کند که این امر نیز تقریبا غیر ممکن به نظر می رسد تا هر 4 بازیکن به تیم های اصلی خود باز گردند.
 

نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :