اخبار :: اخبار باشگاه

بررسی وضعیت قراردادی بازیکنان فیورنتینا ؛ 7 بازیکن در آستانه جدایی

1751 شماره اطلاع نامه : بررسی وضعیت قراردادی بازیکنان فیورنتینا ؛ 7 بازیکن در آستانه جدایی 1393/02/31 بررسی وضعیت قراردادی بازیکنان فیورنتینا ؛ 7 بازیکن در آستانه جدایی اخبار باشگاه :: اخبار بررسی وضعیت قراردادی بازیکنان فیورنتینا ؛ 7 بازیکن در آستانه جدایی
بررسی وضعیت قراردادی بازیکنان فیورنتینا ؛ 7 بازیکن در آستانه جدایی

بررسی وضعیت قراردادی بازیکنان فیورنتینا ؛ 7 بازیکن در آستانه جدایی

28 بازیکن تیم فیورنتینا در انتظار رسیدن تابستان و شروع فصل نقل و انتقالات برای مشخص شدن آینده خود می باشند ولی قصد داریم نگاهی متفاوت به وضعیت این بازیکنان از نظر مدت زمان قرارداد با فیورنتینا داشته باشیم.
 

پس از اتمام بازار زمستانی نقل و انتقالات، تعداد 28 بازیکن برای تیم فیورنتینا باقی ماند تا مونتلا را برای رسیدن به اهدافش همراهی کنند. در زیر نگاهی داریم به وضعیت قرارداد این 28 بازیکن:

تابستان 2014:
7 بازیکن در انتهای قرارداد خود با فیورنتینا قرار دارند. غیر از ماسیمو آمبروزینی که روز گذشته از جدایی خود خبر داد، دیوید پیزارو و کریستینو لوپاتلی نیز در پایان راه قرار دارند. البته تمدید قرارداد هر دو بازیکن حداقل برای 1 سال دیگر چندان دور از ذهن به نظر نمی رسد، با توجه به این نکته که لوپاتلی از ارکان اصلی اتحاد بین بازیکنان در رختکن می باشد و پیزارو هم آمادگی خود را برای تمدید قرارداد اعلام کرده است. اما 4 نفر دیگر، بازیکنان قرضی حاضر در فلورانس هستند. روزاتی، دیاکیته و متری با اتمام قرارداد 6 ماهه قرضی خود به تیم های ناپولی، ساندرلند و میلان باز خواهند گشت. اندرسون نیز با وجود توافق برای خرید 6.5 میلیونی از سوی فیورنتینا، از شانس کمی برای قرار گرفتن در بین نفرات تیم برای فصل آینده برخوردار است.

تابستان 2015:
قرارداد 6 بازیکن با فیورنتینا هنوز برای 1 فصل دیگر نیز اعتبار دارد. در میان این افراد گونزالو رودریگز، آلبرتو آکوییلانی و نوربرتو نتو قرار دارند که از ارکان اصلی تیم می باشند و به احتمال زیاد باید منتظر تمدید قرارداد آنها نیز باشیم. با این حال آکوییلانی گزینه تمدید قرارداد برای 1 فصل اضافه تر را نیز دارد. مانوئل پاسکوال و خوان وارگاس هم به تازگی در زمستان گذشته قرارداد خود را تمدید کرده اند و بعید به نظر می رسد بار دیگر با باشگاه وارد مذاکره شوند. دیگر نیز بازیکن ماروین کومپر است که به احتمال بسیار فراوان در تابستان از جمع بنفش پوشان جدا خواهد شد.

تابستان 2016:
8 بازیکن فرصت حضور در فیورنتینا برای 2 فصل دیگر را نیز دارند. اصلی ترین بازیکن بورخا والرو می باشد که به زودی قراردادی جدید را تا سال 2017 یا 2018 به امضا خواهد رساند. استفان ساویچ، فاکوندو رونکالیا، نناد تومویچ، احمد حجازی، ماتی فرناندز، خواکین سانچز و متوس رایدر سایر بازیکنانی هستند که تا سال 2016 با فیورنتینا قرارداد دارند. به این نفرات باید فدریکو برناردسکی ستاره جوانی که به طور قرضی در کروتونه توپ می زند را نیز اضافه کرد.

تابستان 2017:
خوان کادرادو، جوزپه روسی و ماریو گومز مثلث تهاجمی فیورنتینا که در این فصل با بد شانسی های زیادی روبرو شده و فرصت بازی کردن در کنار هم را به آن شکل که تصور می شد، بدست نیاوردند، به علاوه رافال ولسکی و مارکو باکیچ دو جوان آینده دار تیم، 5 نفری هستند که تا تابستان 2017 قرارداد دارند. البته قرارداد کوادرادو بین فیورنتینا و اودینزه مشترک می باشد و هنوز تصمیم قطعی در مورد مالکیت او گرفته نشده است.

تابستان 2018:
2 بازیکنی که در این فصل فرصت درخشش زیادی در ترکیب تیم پیدا نکرده و نتوانستند ارزش های خود را به نمایش بگذارند، هنوز 4 فصل دیگر با فیورنتینا قرارداد دارند. یوزیپ ایلیچیچ و آنته ربیچ بازیکنانی هستند که سرمایه گذاری زیادی برای خرید آنها انجام شد ولی به دلیل مصدومیت های پیاپی، بسیار کم تر از حد انتظار ظاهر شدند.

در نهایت می توان به این نتیجه رسید که با جدایی حتمی 5 نفر در این تابستان، تعداد بازیکنان تیم به عدد 23 خواهد رسید و افرادی چون گونزالو، والرو، آکوییلانی، پیزارو و نتو نیز در آستانه تمدید قرارداد می باشند تا حضور خود برای فصل آینده را نیز قطعی کنند. اما سایر نفرات باید منتظر تصمیم کادر فنی و سران باشگاه برای مشخص شدن وضعیتشان باشند. ضمن اینکه نباید بازیکنانی چون لورنزو ده سیلوستری، آندره آ لاتزاری، رومولو، مارکوس آلونسو، اولکساندر یاکوونکو، منیر الحمداوی، متیا کاسانی، کریستینو پیکینی، میکله کامپورزه، کنت زوهوره، خوما باباکار، متیاس وچینو و آمیدو سلیفو که به طور قرضی در تیم های دیگر توپ می زنند را فراموش کنیم. این افراد در صورتی که از سوی تیم های فعلی خود خریداری نشوند، به فلورانس باز خواهند گشت.
 

نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :