اخبار :: اخبار باشگاه

یک سال را از دست دادم ؛ فلورانس شبیه مونیخ است

1754 شماره اطلاع نامه : یک سال را از دست دادم ؛ فلورانس شبیه مونیخ است 1393/03/03 یک سال را از دست دادم ؛ فلورانس شبیه مونیخ است اخبار باشگاه :: اخبار یک سال را از دست دادم ؛ فلورانس شبیه مونیخ است
یک سال را از دست دادم ؛ فلورانس شبیه مونیخ است

یک سال را از دست دادم ؛ فلورانس شبیه مونیخ است

ماریو گومز ستاره آلمانی تیم فیورنتینا معتقد است با اینکه یک سال فوتبالی را از دست داده ولی از انتخاب فلورانس برای ادامه فعالیت فوتبالی پشیمان نیست و علاقه زیادی به کشور ایتالیا و شهر فلورانس دارد.

دو مصدومیت جدی زانو باعث شد تا سوپر ماریو فصل گذشته را در حاشیه سپری کرده و به طور کامل از شرایط ایده آل خود دور باشد. با این حال ستاره 28 ساله در مصاحبه ای اختصاصی با یورو اسپورت، همچنان از علاقه خود به ایتالیا و شهر فلورانس صحبت کرده است:

"من یک فرد مثبت اندیش هستم و می دانم که در فوتبال به راحتی می توان از عرش به فرش سقوط کرد. امسال دو مصدومیت زانو داشتم که مطمئنا راحت نبودند. آسیب دیدگی های برخی نقاط بدن بسیار حساس و جدی هستند و نمی توان با وجود درد، به بازی کردن ادامه داد. به همین دلیل فقط باید صبورانه منتظر بود، با این حال من همیشه سعی می کنم خوشحال باشم. هدف من این بود که فصل خوبی را در فیورنتینا سپری کنم چون می خواستم به این تیم کمک کنم تا به رتبه بهتری دست پیدا کند ولی نتوانستم."

"فینال جام حذفی برای هواداران ارزش زیادی داشت اما من این دیدار با مانند رقابت های جام جهانی از دست دادم، در هر صورت این یک فصل از دست رفته برای من بود. پس از مصدومیت دوم با خودم گفتم "دوباره زانوی من؟ چرا؟" اما در دوران ریکاوری هدفم این بود که روز به روز کار کرده و هرچه سریع تر به میادین باز گردم. ایتالیا؟ واقعیت این است که پدر من اهل اسپانیاست و به دلیل تشابه زیادی که فرهنگ و زبان این دو کشور دارند، او کمک زیادی برای پیوستن من به فیورنتینا انجام داد."

"ایتالیا یک کشور خیلی خاص است که دارای تاریخ و تمدن بسیار مهم و ارزشمندی می باشد. از اینکه در اینجا همه چیز برای یک زندگی خوب برای من فراهم شده و علاقه زیادی که مردم دارند، احساس غرور می کنم. فلورانس شباهت زیادی به مونیخ دارد و مردم رابطه بسیار دوستانه ای دارند و از زندگی خود لذت می برند. من به زبان ایتالیایی علاقه خیلی زیادی دارم و با اینکه در ابتدا کمی سخت بود ولی حالا راحت تر هستم. مربی و هم تیمی هایم معلم من هستند."
 

نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :