اخبار :: اخبار نقل و انتقالات

تاتاروزانو در فلورانس برای امضای قرارداد

1756 شماره اطلاع نامه : تاتاروزانو در فلورانس برای امضای قرارداد 1393/03/05 تاتاروزانو در فلورانس برای امضای قرارداد اخبار نقل و انتقالات :: اخبار تاتاروزانو در فلورانس برای امضای قرارداد
تاتاروزانو در فلورانس برای امضای قرارداد

تاتاروزانو در فلورانس برای امضای قرارداد

چیپرین تاتاروزانو سنگربان اهل رومانی تیم استوا بخارست، در آستانه رسمی کردن انتقال خود به فیورنتینا قرار داشته و انتظار می رود تا ساعاتی دیگر برای انجام تست های پزشکی راهی فلورانس شود.

در زمستان گذشته خبر های تقریبا موثقی از رومانی در مورد توافق ویولا با این دروازه بان 28 ساله برای امضای قرارداد با فیورنتینا در تابستان منتشر شد و حالا به نظر می رسد زمان رسمی شدن این انتقال فرا رسیده است. تاتاروزانو 23 بازی برای تیم ملی رومانی انجام داده و می تواند به رقیبی جدی برای نتو در فلورانس تبدیل شود.

بر اساس خبر های منتشر شده، تاتاروزانو در ساعت های آخر دوشنبه یا ابتدایی صبح سه شنبه، وارد فلورانس می شود تا ضمن انجام تست های پزشکی، قرارداد خود را با فیورنتینا امضا کند. پیش از این نیز تیم ناپولی با پیشنهادی 3 میلیونی در تابستان 2011 قصد خرید تاتاروزانو را داشت که با جواب منفی تیم استوا روبرو شده و حالا این سنگربان بلند قامت به عنوان بازیکن آزاد راهی ویولا خواهد شد.
 

نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :