اخبار :: اخبار باشگاه

جراحی موفقیت آمیز ماتی در آمستردام

1757 شماره اطلاع نامه : جراحی موفقیت آمیز ماتی در آمستردام 1393/03/06 جراحی موفقیت آمیز ماتی در آمستردام اخبار باشگاه :: اخبار جراحی موفقیت آمیز ماتی در آمستردام
جراحی موفقیت آمیز ماتی در آمستردام

جراحی موفقیت آمیز ماتی در آمستردام

باشگاه فیورنتینا به طور رسمی از عمل جراحی موفقیت آمیز بر روی پای ماتی فرناندز در شهر آمستردام هلند خبر داده است. بدین ترتیب این ستاره اهل شیلی می تواند پس از 4 هفته استراحت، به اردوی پیش فصل تیم در موئنا ملحق شود.

ماتی فرناندز در لیست ابتدایی تیم ملی شیلی برای رقابت های جام جهانی حضور داشت ولی یک مصدومیت کهنه در قسمت قوزک و مچ پای این بازیکن خوش تکنیک باعث شد تا ناگهان نیاز جدی به جراحی پیدا کند. به همین دلیل ماتی از لیست تیم ملی شیلی برای جام جهانی خط خورد تا برای درمان و انجام عمل جراحی زیر نظر پروفسور فن دیک، راهی هلند شود.

امروز باشگاه فیورنتینا در وب سایت رسمی خود از موفقیت آمیز بودن جراحی ماتی خبر داده و اعلام کرد این بازیکن پس از 4 هفته استراحت می تواند با آمادگی کامل به تمرینات تیم برای اردوی تابستانی ملحق شود. چندی پیش نیز مدیر برنامه های این بازیکن از ماندن قطعی موکلش در فلورانس برای فصل آینده خبر داده بود.
 

نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :