اخبار :: اخبار نقل و انتقالات

وضعیت نامشخص تاتاروزانو برای پیوستن به ویولا

1758 شماره اطلاع نامه : وضعیت نامشخص تاتاروزانو برای پیوستن به ویولا 1393/03/07 وضعیت نامشخص تاتاروزانو برای پیوستن به ویولا اخبار نقل و انتقالات :: اخبار وضعیت نامشخص تاتاروزانو برای پیوستن به ویولا
وضعیت نامشخص تاتاروزانو برای پیوستن به ویولا

وضعیت نامشخص تاتاروزانو برای پیوستن به ویولا

در حالی که دو روز پیش خبر هایی مبنی بر حضور چیپرین تاتاروزانو در فلورانس برای امضای قرارداد با فیورنتینا مطرح شده بود، این سنگربان اهل رومانی اعلام کرده هنوز با ویولا امضا نکرده است.

برخی از روزنامه های روز دوشنبه از سفر تاتاروزانو به فلورانس برای انجام تست های پزشکی و امضای قرارداد با فیورنتینا پرده برداشته بودند ولی این دروازه بان 28 ساله در مصاحبه با پرواسپورت به تکذیب این شایعات پرداخته است: "من هنوز با فیورنتینا امضا نکرده ام و همه این ها شایعات روزنامه ها هستند."

اما با وجود صحبت های این سنگربان ملی پوش، منابع خبری ایتالیا هنوز معتقدند تاتاروزانو فصل آینده را در فلورانس سپری خواهد کرد. ضمن اینکه این دروازه بان باتجربه، به تازگی در صفحات اجتماعی خود اقدام که ایجاد ارتباط با ستارگان فیورنتینا از جمله روسی، والرو، خواکین و حتی یاکوونکو کرده است. به نظر می رسد وضعیت این بازیکن در روز های آینده مشخص شود.
 

نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :