اخبار :: اخبار باشگاه

عجله ای برای تمدید قرارداد نداریم

1759 شماره اطلاع نامه : عجله ای برای تمدید قرارداد نداریم 1393/03/08 عجله ای برای تمدید قرارداد نداریم اخبار باشگاه :: اخبار عجله ای برای تمدید قرارداد نداریم
عجله ای برای تمدید قرارداد نداریم

عجله ای برای تمدید قرارداد نداریم

فرانکو زاوالیا مدیر برنامه های آلبرتو آکوییلانی ستاره تیم فیورنتینا ضمن بیان این مطلب که موکلش از حضور در فلورانس رضایت کامل دارد، مدعی شد عجله ای برای صحبت در مورد تمدید قرارداد ندارند.

تنها یک سال از قرارداد سه ساله آکوییلانی با فیورنتینا باقی مانده و از زمستان گذشته صحبت های زیادی در مورد توافق دو طرف برای تمدید قرارداد مطرح شد ولی حالا زاوالیا مطالبی بر خلاف گمانه زنی های موجود بیان کرده است:

"هیچ پیشرفتی در موضوع تمدید قرارداد آلبرتو با فیورنتینا نداشتیم. گاهی در فوتبال شرایطی وجود دارد که تیم ها برای تمدید قرارداد بازیکنان عجله دارند ولی در حال حاضر ما هیچ عجله ای در این مورد نداریم. آلبرتو آرام و خونسرد است، تا سال 2015 قرارداد دارد و ما تمام این مدت را برای مذاکره درباره یک تمدید قرارداد احتمالی فرصت داریم. با این حال او آماده است تا در مورد آینده اش و از همه مهم تر مدت زمان قرارداد جدید صحبت کند. او در فلورانس راحت است و هیچ توجهی به پیدا کردن یک مقصد جدید در تابستان ندارد چون با فیورنتینا خوشحال است."

لازم به ذکر است که غیر از آکوییلانی، بازیکنانی مانند بورخا والرو، گونزالو رودریگز، نتو و دیوید پیزارو نیز از اولویت های باشگاه برای تمدید قرارداد می باشند. از میان اسامی نام برده شده، قرارداد پیزارو با باشگاه رو به اتمام است و در صورتی که مونتلا تصمیم به حفظ این ستاره باتجربه بگیرد، قراردادی 1 ساله با وی به امضا خواهد رسید. نفرات دیگر نیز به احتمال فراوان با افزایش دستمزد روبرو خواهند شد.
 

نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :