اخبار :: اخبار باشگاه

تابستان بسیار طولانی در پیش است ؛ پیوستن به ویولا تصمیم درستی بود

1760 شماره اطلاع نامه : تابستان بسیار طولانی در پیش است ؛ پیوستن به ویولا تصمیم درستی بود 1393/03/10 تابستان بسیار طولانی در پیش است ؛ پیوستن به ویولا تصمیم درستی بود اخبار باشگاه :: اخبار تابستان بسیار طولانی در پیش است ؛ پیوستن به ویولا تصمیم درستی بود
تابستان بسیار طولانی در پیش است ؛ پیوستن به ویولا تصمیم درستی بود

تابستان بسیار طولانی در پیش است ؛ پیوستن به ویولا تصمیم درستی بود

استفان ساویچ ستاره خط دفاعی تیم فیورنتینا معتقد است پیوستن به ویولا در تابستان 2 سال پیش تصمیم درستی برای فوتبال او بوده ولی از بازگشت مجدد به لیگ انگلیس نیز استقبال کرده است.

خط دفاعی تیم فیورنتینا اصلی ترین اولویت سران باشگاه برای تغییر و تقویت در تابستان خواهد بود که در این بین فروش ساویچ نیز یکی از اساسی ترین راه های درآمد زایی باشگاه به شمار می رود. در هفته های گذشته شایعات زیادی از علاقه تیم هایی چون تاتنهام و زنیت به این بازیکن منتشر شده ولی ساویچ در مصاحبه با روزنامه پوبیدا چاپ مونته نگرو، از طولانی بودن تابستان صحبت کرده است:

"من از حضور در فلورانس خوشحال هستم. در تعداد زیادی از مسابقات به میدان رفته و پیشرفت کرده ام. فقط ناراحتم از اینکه نتوانستم گلزنی کنم ولی پیوستن به فیورنتینا تصمیم درستی برای فعالیت ورزشی من بود و هنوز دو سال دیگر نیز قرارداد دارم. ما بدشانس بودیم که اکثر رقابت های این فصل را بدون گومز و روسی بازی کردیم ولی اگر می توانستیم قهرمان جام حذفی شویم، بسیار بهتر بود."

"زنیت و تاتنهام؟ من چیز های زیادی در روزنامه ها خوانده ام. تابستان طولانی در پیش است و باید منتظر اتفاقات باشیم. من به خوبی در فوتبال ایتالیا جا گرفته ام اما شاید روزی دوباره در فوتبال انگلیس بازی کنم. مصدومیت؟ ریکاوری به خوبی پیش می رود و تا 20 روز آینده همه چیز خوب خواهد شد. یووتیچ؟ بازیکن فوق العاده ای است و برای او خوشحالم که توانست با تیمش قهرمان لیگ برتر شود. جام جهانی؟ به نظر من اسپانیا قهرمان خواهد شد."
 

نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :