اخبار :: اخبار باشگاه

ابراز رضایت روسی از حضور موثر در ترکیب آتزوری

1761 شماره اطلاع نامه : ابراز رضایت روسی از حضور موثر در ترکیب آتزوری 1393/03/11 ابراز رضایت روسی از حضور موثر در ترکیب آتزوری اخبار باشگاه :: اخبار ابراز رضایت روسی از حضور موثر در ترکیب آتزوری
ابراز رضایت روسی از حضور موثر در ترکیب آتزوری

ابراز رضایت روسی از حضور موثر در ترکیب آتزوری

جوزپه روسی پس از تساوی دیشب تیم ملی ایتالیا در برابر ایرلند و حضور 70 دقیقه ای در زمین مسابقه، وضعیت بدنی خود را رضایت بخش اعلام کرد. آلبرتو آکوییلانی هم مشکل خاصی نداشته و همچنان نسبت به حضور در جام جهانی امیدوار است.

دیدار دوستانه دو تیم ایتالیا و ایرلند که شب گذشته در کشور انگلستان برگزار شد، با تساوی با پایان رسید. چزاره پراندلی برای این دیدار از پپیتو روسی در ترکیب اصلی خود بهره می برده و 70 دقیقه از او در میدان استفاده کرد. البته روسی همانند سایر هم تیمی هایش نمایش چندان مطلوبی نداشت ولی آمادگی خود را از لحاظ بدنی به اثبات رساند. نکته دیگر این مسابقه مصدومیت مونتولیوو بود که باعث شد این بازیکن جام جهانی را از دست بدهد:

"مصدومیت مونتولیوو در میدان زیاد جدی به نظر نمی رسید ولی همه ما برای او ناراحتیم. هیچ کس دوست ندارد بازیکن بزرگی چون مونتولیوو را خارج از میدان ببیند. من در وضعیت خوبی قرار دارم، به دلیل تمرینات زیاد در کورچانو کمی خسته هستم ولی در مجموع از وضعیت خودم رضایت دارم. من 70 دقیقه در سطح بسیار بالا بازی کردم و هنوز 2 هفته دیگر زمان باقی مانده است. هرگز از درگیر شدن در میدان نترسیدم و خوشبختانه همه چیز به خوبی پیش رفت. من امشب به عنوان مهاجم دوم بازی می کردم و در این پست شما باید سعی کنید بین خط میانی و حمله حرکت کرده و فضا سازی کنید. بالوتلی و ایموبیله؟ چیرو علاقه زیادی به استفاده از فضا ها دارد و ماریو بیشتر فیزیکی است. من در کنار کاسانو؟ ابتدا باید به لیست 23 نفر راه پیدا کنم."

آلبرتو آکوییلانی دیگر نماینده ویولا که روی نیمکت حضور داشت، به جای مونتو وارد میدان شد ولی او نیز دقایقی بعد به دلیل مصدومیت از ناحیه سر مجبور به ترک زمین شد. آکو پس از مسابقه راهی کیلینیک شد و برای اطمینان بیشتر، تست هایی نیز انجام داد. کاستلاچی پزشک تیم ملی ایتالیا نیز وضعیت او را مناسب توصیف کرده است. با این حال پس از مصدومیت مونتولیوو و مشکلات بدنی پیش آمده برای رومولو، رقابت در خط میانی جدی تر شده و شانس آکوییلانی در کنار پارولو و وراتی برای رفتن به جام جهانی بیشتر شده است.
 

نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :