اخبار :: اخبار نقل و انتقالات

آستوری، روستینی و ورسالیکو برای خط دفاعی

1765 شماره اطلاع نامه : آستوری، روستینی و ورسالیکو برای خط دفاعی 1393/03/13 آستوری، روستینی و ورسالیکو برای خط دفاعی اخبار نقل و انتقالات :: اخبار آستوری، روستینی و ورسالیکو برای خط دفاعی
آستوری، روستینی و ورسالیکو برای خط دفاعی

آستوری، روستینی و ورسالیکو برای خط دفاعی

تیم فیورنتینا که به دنبال تقویت خط دفاعی خود برای فصل آینده می باشد، سه گزینه را در صدر لیست خرید خود قرار داده است. رسانه های ایتالیایی از نزدیک بودن ویولا به جذب داویده آستوری، لوکا روستینی و سیمه ورسالیکو خبر داده اند.

به گزارش توتو مرکاتو وب، داویده آستوری به هدف اصلی تیم های فیورنتینا، لازیو، رم، ناپولی و حتی گالاتاسرای ترکیه تبدیل شده ولی شانس ویولا برای جذب این بازیکن بیش از سایرین به نظر می رسد. گفته می شود چندی پیش نیز تیم کالیاری یک پیشنهاد 7 میلیونی از لازیو و 7.5 میلیونی را از سوی گالا رد کرده و خواستار حداقل 10 میلیون برای این ستاره 27 ساله شده است. از پیشنهاد فیورنتینا برای این بازیکن، خبر موثقی در دست نیست.

اما لوکا روستینی هم تیمی آستوری در تیم کالیاری نیز مدتی است که مورد توجه سران باشگاه فیورنتینا قرار گرفته و رسیدن به او مسیری هموار تر دارد. قمیت روستینی مشخص نیست ولی با این حال به نظر می رسد باشگاه قصد دارد برای رسیدن به این مدافع که توانایی بازی در چند نقطه از خط دفاعی را دارد، بازیکنی از بین ستاره های جوان خود را راهی تیم مقابل کند.

دیگر بازیکن مورد نظر مونتلا، سیمه ورسالیکو ستاره سمت راست خط دفاعی تیم جنوا می باشد. این بازیکن جوان که از پدیده های فوتبال کرواسی و سری آ بوده است، مورد توجه تیم های زیادی از جمله اینتر نیز قرار گرفته ولی شاید معاوضه با کریستینو پیکینی بتواند راه حل رسیدن به او باشد. مدیر برنامه ورسالیکو نیز در مصاحبه ای، فیورنتینا را تیمی بزرگ دانسته و مدعی شده موکلش می تواند زیر نظر مونتلا پیشرفت کند.

به هر صورت اسامی مطرح شده، در حال حاضر در صدر لیست خرید باشگاه قرار دارند ولی نباید فراموش کرد که وضعیت بازیکنان لیگ های دیگر نیز به طور جدی از سوی سران باشگاه دنبال می شود. امروز صحبت هایی نیز از نزدیک بودن انتقال قرضی خوما باباکار به تیم تورینو منتشر شد تا این بازیکن جوان جانشین چیرو ایموبیله در تیم ونتورا باشد. البته هنوز هیچ یک از خبر های فوق از سوی باشگاه تایید یا تکذیب نشده اند.
 

نظر و نقد های کاربران
934dash ali
1393/03/20 - 18:46

کلا خط دفاع ....کاش بهترین ها رو بگیرن....ساموئل که مطمئنا مثل آمبروزینی اتفاق میافته .....
بازیکنان دفاعی بهتر میگرفتن خوب بود.....

ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :