اخبار :: اخبار نقل و انتقالات

چرخش به سمت فرانک لمپارد ؛ لوییز موریل نزدیک تر شد

1766 شماره اطلاع نامه : چرخش به سمت فرانک لمپارد ؛ لوییز موریل نزدیک تر شد 1393/03/14 چرخش به سمت فرانک لمپارد ؛ لوییز موریل نزدیک تر شد اخبار نقل و انتقالات :: اخبار چرخش به سمت فرانک لمپارد ؛ لوییز موریل نزدیک تر شد
چرخش به سمت فرانک لمپارد ؛ لوییز موریل نزدیک تر شد

چرخش به سمت فرانک لمپارد ؛ لوییز موریل نزدیک تر شد

فرانک لمپارد ستاره تیم ملی فوتبال انگلیس که به تازگی پس از 13 سال با تیم چلسی وداع کرده، مورد توجه باشگاه فیورنتینا قرار گرفته و فلورانسی ها برای جذب او وارد عمل شده اند. لوییز موریل مهاجم تیم اودینزه نیز از احتمال بازی برای فیورنتینا در سال آینده سخن گفته است.

چند روز لمپارد پس از اتمام قراردادش با چلسی، به طور رسمی جدایی خود از این تیم را اعلام کرد ولی در شرایطی که صحبت های زیادی در مورد پیوستن وی به تیم نیویورک سیتی مطرح شده بود، ناگهان امروز خبر هایی از ایتالیا منتشر شد که نشان از علاقه وینچنزو مونتلا نسبت به جذب این ستاره کهنه کار دارد. فصل گذشته نیز شایعاتی در مورد علاقه ویولا به خرید لمپارد مطرح شده بود ولی این بازیکن تصمیم به ماندن در چلسی گرفت ولی حالا شرایط تفاوت کرده و گفته می شود فیورنتینا قصد دارد دستمزد سالیانه 1.5 تا 2 میلیون را به این ستاره 35 ساله پیشنهاد کند.

اما دیگر خبر مهم امروز به لوییز موریل ستاره جوان تیم اودینزه مربوط می شود. این مهاجم 23 ساله پس از خط خوردن از لیست تیم ملی کلمبیا برای رقابت های جام جهانی، اعلام کرد با تیم های فیورنتینا و رم در حال مذاکره می باشد. وکیل موریل نیز این صحبت ها را تایید کرده است: "او به تصمیم مربی تیم ملی احترام گذاشته و حالا در تعطیلات به سر می برد. ما به دنبال پیدا کردن تیمی جدید هستیم و پیشنهاد های زیادی را دریافت کرده ایم که فیورنتینا و رم از همه نزدیک تر هستند. با این حال صحبت در این مورد خیلی زود است."

از اسپانیا نیز خبر رسیده که والتر ساموئل بار دیگر به فیورنتینا نزدیک شده و احتمال امضای قرارداد وجود دارد. وب سایت Fichajes.net در گزارش امروز از تیم های فیورنتینا و رم به عنوان مقصد بعدی ساموئل نام برده است. استفان رادو مدافع 28 ساله تیم لازیو نیز دیگر بازیکن مورد علاقه مونتلا می باشد که خواستار جدایی از پایتخت و تجربه ای جدید است. صحبت هایی نیز در مورد مذاکره با تیم کاتانیا برای انتقال 3.5 میلیونی گونزالو برگسیو به فلورانس منتشر شده که می تواند خرید ارزشمند و ارزان قیمتی برای باشگاه باشد.
 

نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :