اخبار :: اخبار نقل و انتقالات

نزدیک بودن توافق برای کوادرادو، موریل در اودینزه می ماند

1768 شماره اطلاع نامه : نزدیک بودن توافق برای کوادرادو، موریل در اودینزه می ماند 1393/03/16 نزدیک بودن توافق برای کوادرادو، موریل در اودینزه می ماند اخبار نقل و انتقالات :: اخبار نزدیک بودن توافق برای کوادرادو، موریل در اودینزه می ماند
نزدیک بودن توافق برای کوادرادو، موریل در اودینزه می ماند

نزدیک بودن توافق برای کوادرادو، موریل در اودینزه می ماند

کریستینو جیارتا مدیر ورزشی تیم اودینزه از احتمال توافق با فیورنتینا در آینده ای نزدیک برای انتقال کامل مالکیت کوادرادو به ویولا خبر داده ولی تاکید کرده که لوییز موریل فصل آینده نیز در اودینزه خواهد ماند.

وینگر خوش تکنیک کلمبیایی فصل فوق العاده ای را با فلورانسی ها پشت سر گذاشت و در حالی که طبق قوانین فوتبال ایتالیا، باید تا حداکثر 15 روز دیگر وضعیت مالکیت او به طور کامل مشخص شود، هنوز دو تیم به توافق نرسیده اند. صحبت ها و شایعات زیادی در مورد آینده این بازیکن به گوش رسیده ولی جیارتا مدعی شده می توان انتظار توافق در آینده ای نزدیک را داشت. دیگر بازیکن مورد توجه ویولا، لوییز موریل می باشد که البته جیارتا بر خلاف صحبت های این بازیکن و مدیر برنامه هایش، مدعی شد او سال آینده نیز بازیکن اودینزه خواهد بود:

"کوادرادو؟ ما در حال کار هستیم تا فیورنتینا بتواند کوادرادو را به خدمت بگیرد. هر دو باشگاه مذاکره می کنند و به زودی به راه حلی مشترک خواهیم رسید. این موضوعی نیست که به یک روز بتوان آن را حل کرد ولی من فکر می کنم در نهایت همه راضی خواهند بود. موریل؟ من همین جا به همه شایعات پایان می دهم. او فصل آینده هم بازیکن اودینزه خواهد بود و فقط از اینکه برای جام جهانی به تیم ملی کشورش دعوت نشده ناراحت بود."

لازم به ذکر است که روزنامه های ایتالیایی در طول چند روز گذشته از احتمال خرید همزمان کوادرادو و موریل از سوی فیورنتینا خبر داده بودند ولی شاید صحبت های جیارتا کار را برای خرید موریل سخت تر کند. با این حال هنوز دو هفته فرصت برای دو باشگاه باقی مانده تا هر چه سریع تر در مورد وضعیت مالکیت مشترک کوادرادو به توافق برسند. نکته دیگر اینکه کوادرادو و موریل تا کنون در تیم های اودینزه، لچه و تیم ملی کلمبیا با یکدیگر هم بازی بوده و دوستان صمیمی نیز هستند.

 

نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :