اخبار :: اخبار باشگاه

فوتبال خواکین در بتیس به پایان خواهد رسید

1772 شماره اطلاع نامه : فوتبال خواکین در بتیس به پایان خواهد رسید 1393/03/19 فوتبال خواکین در بتیس به پایان خواهد رسید اخبار باشگاه :: اخبار فوتبال خواکین در بتیس به پایان خواهد رسید
فوتبال خواکین در بتیس به پایان خواهد رسید

فوتبال خواکین در بتیس به پایان خواهد رسید

خواکین سانچز وینگر اسپانیایی تیم فیورنتینا ضمن تاکید بر علاقه اش برای ماندن در فلورانس، عنوان کرد هدف او در آینده بازگشت به رئال بتیس و پایان دادن به فوتبالش در این تیم باشد.

سال اول حضور خواکین در فلورانس برای این ستاره 32 ساله روند مثبتی داشته و این بازیکن موفق شد به محبوبیت خوبی در بین هواداران برسد. گل های حساسی مثل گل سوم در پیروزی شیرین مقابل یوونتوس باعث شده تا هواداران از عملکرد این بازیکن خوش تکنیک رضایت داشته باشند. با این حال او در نظر دارد پس از اتمام دوران حضورش در فیورنتینا، به فوتبال خود در بتیس پایان دهد:

"حس فوق العاده ای از بازگشت به اینجا دارم و استقبال خوبی از من شد. در این شهر مردم من را دوست دارند و واقعا خوشحال می شوم وقتی در خیابان جلوی من را گرفته و در مورد زمان بازگشت به بتیس از من می پرسند. اما من 2 سال دیگر با فیورنتینا قرارداد دارم و جدایی از فلورانس راحت نیست چون تمام تمرکز من معطوف ویولاست. با این حال بازگشت به بتیس در آینده ای نزدیک چیزی است که من به دنبال آن هستم و اگر پیشنهادی در این باره به من برسد، قطعا آن را بررسی خواهم کرد. بازگشت به بتیس برای من باعث افتخار است چون آنجا را خانه دوم خودم می دانم."
 

نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :