اخبار :: اخبار نقل و انتقالات

رسمی: چیپرین تاتاروزانو اولین خرید زمستانی ویولا ؛ انتقال قرضی به سمپدوریا ؟

1774 شماره اطلاع نامه : رسمی: چیپرین تاتاروزانو اولین خرید زمستانی ویولا ؛ انتقال قرضی به سمپدوریا ؟ 1393/03/20 رسمی: چیپرین تاتاروزانو اولین خرید زمستانی ویولا ؛ انتقال قرضی به سمپدوریا ؟ اخبار نقل و انتقالات :: اخبار رسمی: چیپرین تاتاروزانو اولین خرید زمستانی ویولا ؛ انتقال قرضی به سمپدوریا ؟
رسمی: چیپرین تاتاروزانو اولین خرید زمستانی ویولا ؛ انتقال قرضی به سمپدوریا ؟

رسمی: چیپرین تاتاروزانو اولین خرید زمستانی ویولا ؛ انتقال قرضی به سمپدوریا ؟

باشگاه فیورنتینا امروز به طور رسمی خبر خرید چیپرین تاتاروزانو دروازه بان 28 ساله اهل رومانی را اعلام کرد. سنگربان سابق استوا بخارست به عنوان بازیکن آزاد راهی فلورانس شده ولی شایعاتی در مورد انتقال قرضی او به سمپدوریا نیز مطرح شده است.

صبح روز گذشته، تاتاروزانو که در فلورانس حضور داشت به کلینیک باشگاه رفته و پس از انجام تست های پزشکی، قرارداد 5 ساله با دستمزد 800 هزار یورویی خود را با ویولا به امضا رساند. این بازیکن که در 5 فصل پیش در چارچوب دروازه استوا قرار گرفته بود، 2 قهرمانی لیگ رومانی، 1 قهرمانی جام حذفی و 2 قهرمانی سوپر کاپ رومانی را در پرونده افتخارات خود دارد. ضمن اینکه 23 بار نیز با پیراهن تیم ملی رومانی به میدان رفته و در طی سال های اخیر سنگربان شماره 1 زرد پوشان بوده است.

تاتا در مصاحبه با وب سایت رسمی باشگاه در مورد انتقال به فیورنتینا گفت: "من بی صبرانه منتظر شروع تجربه جدید زندگی ورزشی خود هستم. من همیشه خواستار انتقال به ویولا بودم چون آنها باشگاهی با اهداف جاه طلبانه هستند. یک تیم که برای سرگرم شدن و لذت بردن بازی می کند و هوادارانی که همیشه در کنار تیم حضور دارند. ضمن اینکه فلورانس یکی از زیباترین و تاریخی ترین شهر های ایتالیا می باشد." با این حال امروز شایعاتی در مورد انتقال قرضی تاتا به سمپدوریا نیز منتظر شد که البته هنوز واکنشی به آن نشان داده نشده است.
 

نظر و نقد های کاربران
933dash ali
1393/03/20 - 18:43

امیدوارم .....امسال بازیکنان خط دفاعی بهتری به تیم هم بیان

ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :