اخبار :: اخبار باشگاه

فصل بسیار بهتری را آغاز خواهیم کرد

1775 شماره اطلاع نامه : فصل بسیار بهتری را آغاز خواهیم کرد 1393/03/22 فصل بسیار بهتری را آغاز خواهیم کرد اخبار باشگاه :: اخبار فصل بسیار بهتری را آغاز خواهیم کرد
فصل بسیار بهتری را آغاز خواهیم کرد

فصل بسیار بهتری را آغاز خواهیم کرد

مانوئل پاسکوال کاپیتان تیم فیورنتینا در مورد اهداف باشگاه برای فصل آینده رقابت های سری آ صحبت کرده و مدعی شده حفظ خوان کوادرادو در فلورانس کار بسیار دشواری خواهد بود.

تیم فیورنتینا فصل گذشته رقابت های سری آ را با رتبه چهارم به پایان رساند ولی مانوئل پاسکوال امیدوار است با بازگشت ماریو گومز و جوزپه روسی به فرم ایده آل، ویولا به جمع سه تیم اول ایتالیا بازگردد. کاپیتان فیورنتینا در مصاحبه با اسکای اسپورت در مورد مسائل مختلفی صحبت کرده است:

"ما می خواهیم با فیورنتینا فصلی بسیار بهتر از فصلی که به تازگی به پایان رسیده است را شروع کنیم. ما روسی و گومز را کاملا آماده و بهبود یافته در اختیار خواهیم داشت و هدف ما این است که امتیازات بیشتری نسبت به فصل پیش کسب کرده و در بین 3 تیم اول جدول قرار بگیریم. گومز و روسی در فصل گذشته تنها 4 بار در کنار هم بازی کردند، به همین دلیل می توان هر دو آنها را به عنوان اولین خرید های ویولا برای فصل آینده دانست."

"جام جهانی؟ من متاسفم که نتوانستم در این جام حضور داشته باشم. در روز های ابتدایی اردوی تمرینی تیم ملی، نسبت به دعوت شدن امیدوار بودم اما پس از آن پراندلی به من گفت که به بازیکنان دیگری توجه دارد. کوادرادو؟ من مطمئن هستم که او یکی از ستاره های جام جهانی خواهد شد. امیدوارم فصل آینده نیز در فلورانس بماند چون او ثابت کرده که می تواند در کنار ما تفاوت ایجاد کند. اما متاسفانه این را نیز می دانم که رد کردن پیشنهاد تیم بزرگی چون بارسلونا کار راحتی نیست."
 

نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :