اخبار :: اخبار نقل و انتقالات

جواب منفی برای خرید دوناتی ؛ بازگشت به سمت ورسالیکو

1776 شماره اطلاع نامه : جواب منفی برای خرید دوناتی ؛ بازگشت به سمت ورسالیکو 1393/03/23 جواب منفی برای خرید دوناتی ؛ بازگشت به سمت ورسالیکو اخبار نقل و انتقالات :: اخبار جواب منفی برای خرید دوناتی ؛ بازگشت به سمت ورسالیکو
جواب منفی برای خرید دوناتی ؛ بازگشت به سمت ورسالیکو

جواب منفی برای خرید دوناتی ؛ بازگشت به سمت ورسالیکو

تیم بایر لورکوزن آلمان با رد پیشنهاد تیم فیورنتینا برای خرید جولیو دوناتی مدافع کناری و ایتالیایی، راه فلورانسی ها را برای رسیدن به سیمه ورسالیکو ستاره جوان تیم جنوا هموار تر کرده است.

رسانه های کشور ایتالیا روز گذشته از پیشنهاد تیم فیورنتینا برای بازگرداندن جولیو دوناتی به ایتالیا خبر دادند که البته با جواب منفی رودی فولر مدیر ورزشی تیم لورکوزن روبرو شده است. مدافع جوان و سابق تیم اینتر در تابستان گذشته به آلمان رفت و پس از پشت سر گذاشتن فصلی موفقیت آمیز در بوندس لیگا با چند پیشنهاد خوب از ایتالیا از جمله تیم فیورنتینا مواجه شد ولی رودی فولر قصد دارد به هر شکل ممکن، این ستاره آینده دار فوتبال ایتالیا را در تیم خود حفظ کند:

"درست است، دانیله پراده از من درخواست انتقال قرضی دوناتی را داشت و من در پاسخ به او گفتم که نمی توانم چنین کاری را انجام دهم چون ما به او نیاز داریم. فصلی طولانی با بازی های بسیار زیادی را در پیش داریم و مربی حساب ویژه ای روی دوناتی باز کرده است."

بدین ترتیب تیم فیورنتینا بار دیگر به سمت سیمه ورسالیکو ستاره 22 ساله تیم ملی کرواسی رفته و قصد دارد با ارائه پیشنهادی در حدود 4 میلیون و واگذاری کریستینو پیکینی به جنوا، این بازیکن آینده دار را خریداری کند. ورسالیکو در هر دو سمت خط دفاعی توانایی بازی کردن داشته و تیم جنوا مبلغ 7.5 میلیون را برای فروش او در نظر گرفته است. لازم به ذکر است که ورسالیکو در کنار آنته ربیچ مهاجم جوان فیورنتینا، در رقابت های جام جهانی 2014 برزیل حضور دارند.
 

نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :