اخبار :: اخبار نقل و انتقالات

توافق نهایی برای خرید کوادرادو ؛ در هر تیمی که خدا بخواهد بازی می کنم

1777 شماره اطلاع نامه : توافق نهایی برای خرید کوادرادو ؛ در هر تیمی که خدا بخواهد بازی می کنم 1393/03/24 توافق نهایی برای خرید کوادرادو ؛ در هر تیمی که خدا بخواهد بازی می کنم اخبار نقل و انتقالات :: اخبار توافق نهایی برای خرید کوادرادو ؛ در هر تیمی که خدا بخواهد بازی می کنم
توافق نهایی برای خرید کوادرادو ؛ در هر تیمی که خدا بخواهد بازی می کنم

توافق نهایی برای خرید کوادرادو ؛ در هر تیمی که خدا بخواهد بازی می کنم

در حالی که خوان کوادرادو خود را برای اولین نبرد در جام جهانی آماده می کند، خبر های بسیار زیادی در مورد توافق دو تیم فیورنتینا و اودینزه برای نهایی شدن انتقال کامل این بازیکن به فلورانس منتشر شده است.

روزنامه های ایتالیایی امروز از توافق 15 میلیونی ویولا با اودینه برای نصف مالکیت کوادرادو خبر داده و مدعی شدند در فاصله 2 تا 3 روز آینده، خبر رسمی آن نیز منتشر خواهد شد. گفته می شود فیورنتینا پیشنهاد دستمزد 1.8 میلیونی در سال را از مدت ها پیش برای این بازیکن آماده کرده و به زودی قرارداد جدید او با مالکیت کامل ویولا به امضا خواهد رسید. انتظار می رود تیم فیورنتینا با پرداخت 15 میلیون به اودینزه و بدون وارد کردن هیچ بازیکن دیگری در این معامله، به داستان طولانی وضعیت کوادرادو پایان دهد.

کریستین جیارتا مدیر ورزشی تیم اودینزه هم ضمن تایید این اخبار، عنوان کرد دو باشگاه در آخرین مراحل مذاکره بوده و تنها برخی جزییات تا پیش از نهایی شدن توافق باقی مانده است. وی همچنین احتمال وارد شدن باباکار یا موریل به مذاکرات را به طور کامل رد کرده است. حالا باید منتظر پیشنهاد احتمالی بارسلونا برای جذب این ستاره خوش تکنیک و جواب مسئولان باشگاه فیورنتینا در این باره باشیم. گفته می شود بارسا قصد ارائه پیشنهادی 35 میلیونی با دستمزد سالیانه 3.5 میلیون را دارد که بدون شک هم برای باشگاه فیورنتینا و هم برای بازیکن، وسوسه انگیز خواهد بود.

با وجود صحبت های مطرح شده، وینگر تیم ملی کلمبیا که در انتظار اولین دیدار خود در جام جهانی در برابر یونان می باشد، در مورد آینده خود چنین گفته است: "من هیچ تیمی را برای بازی کردن در آینده ترجیح نمی دهم. من در جایی بازی خواهم کرد که خدا برای من بخواهد. فلورانس شهر بسیار زیبایی است و من به منطقه "پیاتزا میکل آنجلو" علاقه دارم، چون از آنجا می توانید تمام شهر را تماشا کنید. دویدن کار مورد علاقه من است و می خواهم در هر بازی 12 کیلومتر بدوم."
 

نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :