اخبار :: اخبار نقل و انتقالات

متیو والبوئنا جانشین کوادرادو ؛ وضعیت نامشخص آکوییلانی و ساویچ

1778 شماره اطلاع نامه : متیو والبوئنا جانشین کوادرادو ؛ وضعیت نامشخص آکوییلانی و ساویچ 1393/03/27 متیو والبوئنا جانشین کوادرادو ؛ وضعیت نامشخص آکوییلانی و ساویچ اخبار نقل و انتقالات :: اخبار متیو والبوئنا جانشین کوادرادو ؛ وضعیت نامشخص آکوییلانی و ساویچ
متیو والبوئنا جانشین کوادرادو ؛ وضعیت نامشخص آکوییلانی و ساویچ

متیو والبوئنا جانشین کوادرادو ؛ وضعیت نامشخص آکوییلانی و ساویچ

تیم فیورنتینا قصد دارد متیو والبوئنا ستاره تیم مارسی را به عنوان جانشین احتمالی خوان کوادرادو به خدمت بگیرد ولی آینده آلبرتو آکوییلانی و استفان ساویچ همچنان نامعلوم می باشد.

خوان کوادرادو در آخرین مراحل توافق برای پیوستن قطعی به تیم فیورنتینا قرار دارد ولی باشگاه از همین حالا به دنبال بازیکنی مناسب برای جانشینی او در صورت خروج از فلورانس می باشد. باشگاه های بارسلونا، بایرن مونیخ و یوونتوس به شدت نسبت به جذب این ستاره ابراز تمایل کرده اند و شاید والبوئنا 29 ساله بتواند گزینه ای ایده آل برای وینگر کلمبیایی باشد. والبوئنا یکی از ارکان اصلی تیم مارسی در فصل گذشته و تیم ملی فرانسه در جام جهانی برزیل می باشد و ارزشی در حدود 12 میلیون دارد.

اما وضعیت آلبرتو آکوییلانی هم هنوز نامشخص بوده و وکیل این بازیکن مدعی شده هیچ تماسی از سوی سران باشگاه برای تمدید قرارداد با آنها برقرار نشده است: "چیزی تغییر نکرده و فکر نمی کنم تا زمان بازگشت آلبرتو از برزیل نیز اتفاق خاصی رخ دهد. او فقط به عملکرد خوب برای تیم ملی فکر می کند و از وقتی که به برزیل رفته، هنوز تماسی از سوی سران باشگاه برای تمدید قرارداد با ما گرفته نشده است. به همین دلیل خبر جدیدی در این باره ندارم." در روز های گذشته نیز برخی رسانه های فوتبال ایتالیا از احتمال خروج آکو در تابستان از ویولا خبر داده بودند.

مدیر برنامه استفان ساویچ ستاره جوان تیم فیورنتینا نیز وضعیت موکلش را اینگونه می داند: "تیم های زیادی از جمله یوونتوس، میلان، منچستر یونایتد و تاتنهام برای جذب استفان ابراز علاقه کرده اند ولی تا این لحظه هیچ پیشنهادی ارائه نشده است. ما بدون اجازه باشگاه با تیمی مذاکره نخواهیم کرد و فیورنتینا در مورد جدایی او و پیوستن به تیمی از ایتالیا یا یک تیم خارجی تصمیم گیری خواهد کرد. البته ساویچ از حضور در فلورانس کاملا رضایت دارد و قصد جدایی از این تیم را ندارد."
 

نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :