اخبار :: اخبار باشگاه

رسمی: کوادرادو و بلک در فیورنتینا ؛ ده سیلوستری در سمپدوریا

1780 شماره اطلاع نامه : رسمی: کوادرادو و بلک در فیورنتینا ؛ ده سیلوستری در سمپدوریا 1393/03/29 رسمی: کوادرادو و بلک در فیورنتینا ؛ ده سیلوستری در سمپدوریا اخبار باشگاه :: اخبار رسمی: کوادرادو و بلک در فیورنتینا ؛ ده سیلوستری در سمپدوریا
رسمی: کوادرادو و بلک در فیورنتینا ؛ ده سیلوستری در سمپدوریا

رسمی: کوادرادو و بلک در فیورنتینا ؛ ده سیلوستری در سمپدوریا

سرانجام پس از ماه ها مذاکره بین دو تیم فیورنتینا و اودینزه، بنفش پوشان مالکیت کامل خوان کوادرادو را به طور رسمی خریداری کردند. این در حالی است که لورنزو ده سیلوستری پس از دو فصل موفقیت آمیز در سمپدوریا، در این تیم ماندنی شد.

در حالی که تنها 1 روز تا پایان فرصت تیم های ایتالیایی برای مشخص کردن وضعیت مالکیت بازیکنان مشترک باقی مانده، تیم فیورنتینا نیز به دنبال نهایی کردن مذاکرات خود در مورد این بازیکن بود. اصلی ترین ستاره ویولا که چنین شرایطی داشت، خوان کوادرادو بود که در نهایت باشگاه فیورنتینا موفق به خرید مالکیت کامل او شد. هرچند که هنوز از سوی دو باشگاه مبلغ این انتقال اعلام نشده، اما گفته می شود ویولا با پرداخت 15 میلیون درخواستی اودینزه موافقت کرده و نیم دیگر مالکیت کوادرادو را نیز خریداری کرده است. البته استیو لئو بلک مهاجم 21 ساله و کامرونی تیم اودینزه نیز به همراه کوادرادو راهی فلورانس خواهد شد تا پس از تاتاروزانو، خریدی دیگر برای ویولا باشد.

باشگاه فیورنتینا به طور رسمی این خبر را امروز منتشر کرده و آندره آ دلاواله نیز آن را تایید کرد: "خبر داغ و مهم اینکه ما موفق شدیم کوادرادو را خریداری کنیم. هدف ما این بود که مالکیت کامل او را در اختیار داشته باشیم و این کار را نیز انجام دادیم. خبر های بهتر دیگری نیز در راه هستند. من برای دیدار با رئال مادرید نیز به ورشو سفر خواهم کرد." کوادرادو نیز در وب سایت خود چنین گفت: "من در حال حاضر فقط به درخشش در جام جهانی فکر می کنم ولی واقعا خوشحالم و به خودم افتخار می کنم که فیورنتینا من را خریداری کرده است."

اما دیگر بازیکن فیورنتینا لورنزو ده سیلوستری بود که پس از پشت سر گذاشتن دو فصل موفقیت آمیز در تیم سمپدوریا، با توافق سران دو باشگاه در سامپا ماندنی شد. مبلغ این انتقال نیز به طور مشخص اعلام نشده ولی احتمالا چیزی در حدود 1 میلیون یورو خواهد بود. ده سیلوستری در این باره گفت: "ماندن در سمپدوریا چیزی بود که آن را می خواستم. دو سال عالی را در جنوا سپری کردم و اینجا مثل خانه من است. باشگاه بسیار خوبی داریم و هوادارانی فوق العاده که دلیل علاقه من به ماندن در اینجا می باشد. بی صبرانه منتظر شروع دوباره با این تیم هستم."

دیگر بازیکنانی که وضعیت آنها امروز مشخص شد، بدین ترتیب می باشند. تیم مودنا نیمی از مالکیت خوما باباکار را از فیورنتینا خریداری کرد ولی به نظر می رسد این بازیکن به فلورانس باز گردد تا در مورد پیشنهاد های بسیار زیاد رسیده برای وی تصمیم گیری شود. لوکا زانون با تیم ونزیا به توافق رسیده و راهی این تیم شد ولی قرارداد مشترک بین ویولا و آولینو برای لوکا بیتانته برای یک سال دیگر نیز تمدید شد. اما فیورنتینا در نهایت نتوانست با تیم پاویا به توافق برسد و بدین ترتیب وضعیت فدریکو کارارو در مرحله پیشنهاد کور مشخص می شود.
 

نظر و نقد های کاربران
941dash ali
1393/04/03 - 11:18

امیدوارم این تیم های بارسلونا و.....دست از سر بازیکنای تیم بردارند ...کواردادو واقعا باید بمونه.....
اگه این بازیکنم از دست بدیم چی میشه.....
تیم مدافع جدید نخریده؟....از نظر دفاعی تیم خیلی فصل قبل بد کار کرد.....بازی هایی که پر گل بود هم خوب گل می زد هم خوب گل می خورد ....باید دفاع قوی تری ببندن......

938باتيگل
1393/03/30 - 13:11

سلام
هميشه اينطوري خوش خبر باش ادمين جان
چه خبر از گومز و روسي ؟ مصدوميتشون كاملا برطرف شده ؟ براي فصل بعد تو تيم ميمونن ؟

پایگاه هواداران باشگاه فیورنتینا در ایرانسلام
گومز و روسی که دیگه به طور کامل آماده شدن و فعلا مثل بقیه بازیکنان در تعطیلات هستن، به احتمال زیاد فصل بعد هم خواهند بود
به امید خبر های خوش بیشتر
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :