اخبار :: اخبار نقل و انتقالات

پیشنهاد فیورنتینا برای خرید ساموئل اتوئو ؛ تصمیم مونتلا درباره پیزارو و فلورنزی

1783 شماره اطلاع نامه : پیشنهاد فیورنتینا برای خرید ساموئل اتوئو ؛ تصمیم مونتلا درباره پیزارو و فلورنزی 1393/04/03 پیشنهاد فیورنتینا برای خرید ساموئل اتوئو ؛ تصمیم مونتلا درباره پیزارو و فلورنزی اخبار نقل و انتقالات :: اخبار پیشنهاد فیورنتینا برای خرید ساموئل اتوئو ؛ تصمیم مونتلا درباره پیزارو و فلورنزی
پیشنهاد فیورنتینا برای خرید ساموئل اتوئو ؛ تصمیم مونتلا درباره پیزارو و فلورنزی

پیشنهاد فیورنتینا برای خرید ساموئل اتوئو ؛ تصمیم مونتلا درباره پیزارو و فلورنزی

بر اساس اخبار رسیده از ایتالیا، وینچنزو مونتلا سرانجام رای به ماندن دیوید پیزارو در فلورانس داده و الساندرو فلورنزی ستاره جوان تیم رم را نیز به فلورانس دعوت کزده است. خبر هایی نیز از پیشنهاد ویولا برای جذب ساموئل اتوئو مهاجم کهنه کار تیم ملی کامرون مطرح شده است.

از جمله اولویت های باشگاه فیورنتینا در تابستان، تمدید قرارداد ستارگان تیم می باشد که اصلی ترین گزینه دیوید پیزارو است. پس از اینکه ماسیمو آمبروزینی جدایی خود از ویولا را اعلام کرد، نوبت به مشخص شدن وضعیت پیزارو رسید و با توجه به گفته سران باشگاه، تمدید یا عدم تمدید این ستاره 34 ساله به تصمیم مونتلا بستگی دارد. حالا به نظر می رسد این مربی جوان پس از بررسی گزینه های مورد موجود و شرایط پیزارو، تصمیم به ادامه فعالیت با این هافبک اهل شیلی گرفته است. بدین ترتیب این بازیکن می تواند پس از بازگشت از تعطیلات، قرارداد جدید و 1 ساله خود را با فیورنتینا امضا کند.

اما مونتلا درخواست دیگری نیز از سران باشگاه داشته است. الساندرو فلورانزی هافبک خوش تکنیک تیم رم بازیکن مورد علاقه مونتلا بوده و گفته می شود اولین مذاکرات با تیم پایتخت نشین نیز برای جذب این ستاره جوان آغاز شده است. در حالی که صحبت های زیادی از بازیکنانی چون متیو والبوئنا برای پیوستن به ویولا مطرح شده بود، به نظر می رسد مونتلا توجه خود را معطوف جوان رمی کرده است. با این حال مدیر برنامه هر دو بازیکن، ضمن تایید علاقه ویولا، هرگونه مذاکره را تکذیب کرده اند. قمیت والبوئنا در حدود 10 میلیون و فلورنزی در حدود 12 میلیون تخمین زده شده و هر دو بازیکن می توانند جانشین کوادرادو باشند.

خبر دیگری که امروز در محافل ورزشی ایتالیا مطرح شد، بحث پیشنهاد تیم فیورنتینا به ساموئل اتوئو ستاره تیم ملی کامرون بود. این مهاجم 33 ساله پس از اتمام قراردادش با چلسی حالا می تواند به عنوان یک بازیکن آزاد راهی فلورانس شود. پیش از این تیم های میلان و یوونتوس نیز برای بازگرداندن ستاره سابق اینتر به فوتبال ایتالیا ابراز علاقه کرده بودند ولی ویولا قصد دارد با ارائه پیشنهاد 1 ساله با دستمزد 2 میلیون در سال این گلزن باتجربه را به خدمت بگیرد. این در حالی است که اتوئو در چلسی دستمزدی بیش از 8 میلیون را دریافت می کرد و شاید همین مسئله اصلی ترین مشکل در راه انتقال او به فلورانس باشد.
 

نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :