اخبار :: اخبار نقل و انتقالات

عجله برای خرید ورسالیکو ؛ خروج ماتی یا ایلیچیچ برای ورود بوناونتورا

1784 شماره اطلاع نامه : عجله برای خرید ورسالیکو ؛ خروج ماتی یا ایلیچیچ برای ورود بوناونتورا 1393/04/04 عجله برای خرید ورسالیکو ؛ خروج ماتی یا ایلیچیچ برای ورود بوناونتورا اخبار نقل و انتقالات :: اخبار عجله برای خرید ورسالیکو ؛ خروج ماتی یا ایلیچیچ برای ورود بوناونتورا
عجله برای خرید ورسالیکو ؛ خروج ماتی یا ایلیچیچ برای ورود بوناونتورا

عجله برای خرید ورسالیکو ؛ خروج ماتی یا ایلیچیچ برای ورود بوناونتورا

تیم فیورنتینا در تلاش است تا هر چه سریع تر و پیش از بالا رفتن قیمت سیمه ورسالیکو ستاره جوان تیم ملی کرواسی، این بازیکن را از جنوا خریداری کند. صحبت هایی نیز در مورد علاقه تیم لازیو به یوزیپ ایلیچیچ و احتمال معاوضه او با استفان رادو مطرح شده است.

روزنامه لا رپوبلیکا در خبری که امروز منتشر کرد، مدعی شد سران باشگاه فیورنتینا قصد دارند پیش از رسیدن مشتری های زیاد برای ورسالیکو، این مدافع جوان را با مبلغی در حدود 7 تا 8 میلیون از جنوا خریداری کنند. بازی های خوب ورسالیکو در فصل گذشته رقابت های سری آ و سپس در رقابت های جام جهانی باعث شد تا به انتخاب اول بنفش پوشان برای خرید در سمت راست خط دفاعی تبدیل شود. از آنجا که تیم میلان نیز برای وارد شدن به مذاکرات با جنوا آماده می شود، پراده می تواند با پیشنهاد 7 تا 8 میلیون به علاوه انتقال قرضی متوس رایدر، این بازیکن جوان خریداری کند.

لا نازیونه نیز از علاقه سران لازیو به جذب یوزیپ ایلیچیچ ستاره خوش تکنیک فلورانسی ها خبر داده است. لازیو که در حال تقویت تیم خود برای فصل آینده می باشد، غیر از رقابت با فیورنتینا برای خرید بازیکنانی چون آستوری و بوناونتورا، حالا به سراغ مهاجم بلند قامت بنفش پوشان آمده است. البته مدیر برنامه ایلیچیچ این شایعات را تکذیب کرده ولی گفته می شود فیورنتینا فقط در ازای دریافت پیشنهادی وسوسه کننده و یا معاوضه با استفان رادو مدافع اهل رومانی لازیو، راضی به خروج چپ پای خوش تکنیک خود خواهد شد.

به هر حال به نظر می رسد در صورتی راه ورود جاکومو بوناونتورا به فلورانس هموار خواهد شد که یک نفر از بین ایلیچیچ و ماتی فرناندز، از تیم جدا شوند و با توجه اینکه ماتی فصل به مراتب بهتری نسبت به ایلیچیچ سپری کرده و بیشتر مورد توجه مونتلا قرار دارد، از شانس بیشتری نیز برای ماندن در فلورانس برخوردار خواهد بود. پیشنهاد فیورنتینا برای جذب بوناونتورا نیز مانند ورسالیکو، چیزی در حدود 8 میلیون به علاوه انتقال قرضی یک نفر از بین برناردسکی، ولسکی یا باکیچ به آتالانتا می باشد. به هر شکل به زودی باید منتظر واکتش سران باشگاه به این خبر ها و جدی تر شدن شایعات باشیم.
 

نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :