اخبار :: اخبار باشگاه

مدیون مونتلا هستم ؛ تفکرات من تغییری نکرده است

1785 شماره اطلاع نامه : مدیون مونتلا هستم ؛ تفکرات من تغییری نکرده است 1393/04/06 مدیون مونتلا هستم ؛ تفکرات من تغییری نکرده است اخبار باشگاه :: اخبار مدیون مونتلا هستم ؛ تفکرات من تغییری نکرده است
مدیون مونتلا هستم ؛ تفکرات من تغییری نکرده است

مدیون مونتلا هستم ؛ تفکرات من تغییری نکرده است

خوان کوادرادو ستاره تیم فیورنتینا که درخشش فوق العاده ای در رقابت های جام جهانی برزیل داشته مدعی شده که مردم هنوز کوادرادوی واقعی را ندیده اند و عملکرد خوب خود را مدیون تعلیمات وینچنزو مونتلا می باشد.

تیم ملی کلمبیا با کسب سه پیروزی در مرحله گروهی موفق شد با قدرت راهی دور دوم بازی های جام جهانی شود. در این بین عملکرد فوق العاده وینگر 25 ساله ویولا از جمله اصلی ترین دلایل موفقیت زرد پوشان در برزیل بوده است. کوادرادو امروز مصاحبه مفصل و اختصاصی را با گاتزتا دلو اسپورت انجام داده که به اخصتار اشاره ای به مهم ترین نکات آن خواهیم داشت:

"َتفکرات من تغییری نکرده و همانطور که پیش از این نیز اعلام کرده ام، من و خانواده ام در فلورانس کامل خوشحال هستیم. درخشش در جام جهانی؟ شما هنوز کوادرادوی واقعی را ندیده اید. تیم ما در این جام یک خانواده واقعی است و این تازه شروع کار ماست. من تا همین اواخر زیاد در مقابل دروازه موفق نبودم. مونتلا استاد من بود و به من یاد داد که در مقابل دروازه چگونه کار کنم. پنالتی؟ در فیورنتینا پنالتی زن های خوبی حضور دارند ولی من هم به خوبی می دانم که به چه شکلی پنالتی بزنم. گل اولم در جام جهانی را اول به خدا و سپس به مادرم هدیه می کنم. او همیشه برای من دعا می کند و از من می خواهد به گونه ای بازی کنم که انگار این آخرین جام جهانی من می باشد و خوشحالم که دعا های او جواب داده است."
 

نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :