اخبار :: اخبار باشگاه

آندره آ دلاواله رییس افتخاری باشگاه: همه کار برای حفظ کوادرادو انجام خواهیم داد

1786 شماره اطلاع نامه : آندره آ دلاواله رییس افتخاری باشگاه: همه کار برای حفظ کوادرادو انجام خواهیم داد 1393/04/06 آندره آ دلاواله رییس افتخاری باشگاه: همه کار برای حفظ کوادرادو انجام خواهیم داد اخبار باشگاه :: اخبار آندره آ دلاواله رییس افتخاری باشگاه: همه کار برای حفظ کوادرادو انجام خواهیم داد
آندره آ دلاواله رییس افتخاری باشگاه: همه کار برای حفظ کوادرادو انجام خواهیم داد

آندره آ دلاواله رییس افتخاری باشگاه: همه کار برای حفظ کوادرادو انجام خواهیم داد

شب گذشته جلسه مدیران باشگاه فیورنتینا طبق برنامه برگزار شده و نفرات کادر مدیریتی مشخص شدند. آندره آ دلاواله که گفته می شد شاید بار دیگر سمت ریاست اجرایی را به دست بگیرد با رد این درخواست بار دیگر به عنوان رییس افتخاری باشگاه معرفی شد.

طبق برنامه ای که از مدت ها پیش تدارک دیده شده بود، روسای باشگاه فیورنتینا و مسئولین کادر مدیریتی در محل دفتر باشگاه در ورزشگاه آرتمیو فرانکی شهر فلورانس، گرد هم آمده و در مورد آینده تیم صحبت و تصمیم گیری کردند. گفته می شد شاید آندره آ دلاواله پس از 4 سال دوری از کار های اجرایی بار دیگر قصد بازگشت به سمت ریاست باشگاه را داشته باشد ولی او این احتمال را در کرد تا همچنان عنوان ریاست افتخاری را یدک بکشد. در جلسه شب گذشته، دو مسئول خانم نیز به کادر ریاستی اضافه شدند. دلاواله پس از این جلسه مصاحبه ای انجام داده و در مورد وضعیت باشگاه و البته خوان کوادرادو صحبت کرده است:

"جلسه خوبی بود و ما قصد داریم به دوره ای که از دو سال پیش شروع شده ادامه دهیم. ما دو مسئول خانم را نیز به کادر ریاستی باشگاه اضافه کردیم و برای اولین بار در ایتالیا یک مدیر اجرایی زن را استخدام کردیم. سایر پست ها تغییری نکردند چون نمی خواستم تغییرات زیادی ایجاد شود. من رییس باشگاه نخواهم بود ولی به عنوان مالک باشگاه، عملکرد ریاست را زیر نظر خواهم گرفت. وینچنزو گوئرینی در پست خود باقی ماند و کادر فنی و همکاران مونتلا هم در سمت خود ابقا شدند. لیگ قهرمانان؟ ما باید ترکیب قدرتمند تر و رقابتی تری را بسازیم چون فصل بسیار طولانی را در پیش داریم. چند خرید خواهیم داشت و هدف اصلی ما این است که همیشه در بین 6 تیم برتر ایتالیا باشیم."

"کوادرادو؟ هر کسی که من و سیاست های من در چنین شرایطی را بشناسد می داند که هر کاری بتوانم برای حفظ کوادرادو انجام خواهم داد. در شرایط سختی قرار داریم اما اولویت اصلی ما نگه داشتن کوادرادو در فلورانس می باشد. ما هیچ قیمتی برای این بازیکن مشخص نکرده و با هیچ تیمی نیز تا کنون مذاکره نکرده ایم. ما باید بپذیریم که عملکرد و درخشش کوادرادو در جام جهانی کمکی به ما نخواهد کرد. با روسی و گومز نیز ما دو الماس را در ترکیب خود خواهیم داشت و مطمئن هستم که هر دو نفر کاملا با انگیزه هستند. پیزارو؟ به محض اینکه از تعطیلات باز گردد با او در مورد امکان تمدید قرارداد برای یک سال دیگر مذاکره خواهیم کرد. استادیوم جدید؟ در طول یک ماه آینده دیداری با شهردار خواهم داشت و در مورد ورزشگاه جدید صحبت خواهیم کرد."
 

لیست نفرات کادر مدیریتی باشگاه به شرح زیر می باشد:

آندره آ دلاواله (رییس افتخاری) – ماریو کونینی (رییس اجرایی) – دانیلا مافیولتی (مدیر اجرایی تیم) – ساندرو منکوچی (سخنگو و مسئول اجرایی) – جیوانی مونتانیا، مائوریزیو بوسکاراتو، جان پائولو بورگومانرو، ماریا کارملا اوستیلیو، پائولو پانرای و جینو سالیکا (عضو هیئت مدیره) – فرانکو پوتزی، لیزا واسکلاری و جانکارلو ویاکارو (مسئول امور مالی)
 

نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :