اخبار :: اخبار نقل و انتقالات

باسانتا در نزدیکی فلورانس، سپس ورسالیکو، روستینی و بوناونتورا

1787 شماره اطلاع نامه : باسانتا در نزدیکی فلورانس، سپس ورسالیکو، روستینی و بوناونتورا 1393/04/07 باسانتا در نزدیکی فلورانس، سپس ورسالیکو، روستینی و بوناونتورا اخبار نقل و انتقالات :: اخبار باسانتا در نزدیکی فلورانس، سپس ورسالیکو، روستینی و بوناونتورا
باسانتا در نزدیکی فلورانس، سپس ورسالیکو، روستینی و بوناونتورا

باسانتا در نزدیکی فلورانس، سپس ورسالیکو، روستینی و بوناونتورا

رسانه های فوتبال ایتالیا در خبری ناگهانی از نزدیک بودن انتقال خوزه ماریا باسانتا به تیم فیورنتینا خبر داده اند. این بازیکن در کنار لوکا روستینی، سیمه ورسالیکو و جاکومو بوناونتورا از اصلی ترین هدف های خرید ویولا معرفی شده اند.

در آخرین ساعت های روز گذشته ناگهان خبری در محافل ورزشی ایتالیا منتشر شد که از نزدیک بودن توافق ویولا با مونتری مکزیک برای انتقال خوزه باسانتا مدافع آرژانتینی این تیم به فلورانس پرده برداشت. باسانتا 30 ساله که در حال حاضر به همراه تیم ملی آرژانتین در رقابت های جام جهانی برزیل حضور دارد، فقط 1 سال دیگر با مونتری قرارداد داشته و می تواند با مبلغی در حدود 3 تا 4 میلیون به جمع شاگردان مونتلا ملحق شود. البته هنوز بین پیشنهاد 3.2 میلیونی ویولا با درخواست 4 میلیونی مونتلا اختلاف تقریبا کمی وجود دارد ولی مدیر برنامه این بازیکن معتقد است در نهایت توافق بین طرفین ایجاد خواهد شد.

الساندرو مونفرکولا وکیل باسانتا، بازیکنان دیگری را نیز به فیورنتینا پیشنهاد کرده و حتی مدعی شده مذاکرات برای خرید آنها نیز از سوی ویولا آغاز شده است. وی اعلام کرده خسوس کورونا هافبک تیم مونتری، رائول خیمنز مهاجم تیم کلاب امریکا و هوگو آیالا مدافه تیم تیگرس گزینه هایی عالی برای ترکیب تیم مونتلا خواهند بود. اما گزینه های خط دفاعی به همین جا ختم نمی شود، لوکا روستینی مدافع تیم کالیاری هم در یک قدمی بنفش پوشان قرار دارد و باید در روز های آینده شاهد حضور او در فلورانس باشیم. سیمه ورسالیکو نیز که از مدتی قبل مورد توجه باشگاه قرار دارد، باز هم به تیم نزدیک تر شده و حتی ورود ساسولو به جنگ خرید او نیز نگران کننده نخواهد بود.

در خط میانی هم اولویت اول تیم جاکومو بوناونتورا ستاره تیم آتالانتا می باشد. هافبک خلاق و بازیسازی که مورد توجه تیم های زیادی قرار دارد ولی طبق گفته مدیر برنامه های این بازیکن، فیورنتینا از شانس زیادی برای خریدش برخوردار خواهد بود. اما شاید ورود او به منزله خروج یک نفر از بین ماتی فرناندز و یوزیپ ایلیچیچ باشد. خبر دیگر اینکه رومولو با تیم ورونا به توافق نرسیده و احتمال بازگشت وی به فلورانس وجود دارد. تیم ورونا حق خرید مالکیت کامل این بازیکن را با مبلغ 3.5 میلیون در اختیار دارد ولی گفته می شود در راه توافق با رومولو به مشکل برخورده است. در صورتی که این اختلافات حل نشود، او به فیورنتینا باز می گردد تا در مورد آینده اش تصمیم گیری شود.
 

نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :