اخبار :: اخبار نقل و انتقالات

تایید مذاکرات با باسانتا، آرمرو گزینه جدید و وارگاس در راه ترکیه

1788 شماره اطلاع نامه : تایید مذاکرات با باسانتا، آرمرو گزینه جدید و وارگاس در راه ترکیه 1393/04/09 تایید مذاکرات با باسانتا، آرمرو گزینه جدید و وارگاس در راه ترکیه اخبار نقل و انتقالات :: اخبار تایید مذاکرات با باسانتا، آرمرو گزینه جدید و وارگاس در راه ترکیه
تایید مذاکرات با باسانتا، آرمرو گزینه جدید و وارگاس در راه ترکیه

تایید مذاکرات با باسانتا، آرمرو گزینه جدید و وارگاس در راه ترکیه

خوزه ماریا باسانتا مدافع آرژانتینی تیم مونتری مکزیک ضمن تایید مذاکرات برای پیوستن به فیورنتینا، مدعی شد هنوز چیزی قطعی نشده است. پابلو آرمرو نیز جدید ترین نام مطرح شده در اطراف باشگاه می باشد و خوان وارگاس مسافر ترکیه خواهد بود.

در روز های گذشته خبر های زیادی در مورد انتقال خوزه باسانتا به ویولا مطرح شده و حالا این بازیکن 30 ساله در صفحه اجتماعی خود مهر تاییدی بر این شایعات زده است: "از همه هواداران فیورنتینا برای حمایتشان از من تشکر می کنم اما باید این را اعلام کنم که هنوز هیچ چیز قطعی نشده است. من تا سال 2015 با مونتری قرارداد دارم ولی در مورد احتمال حضور در اروپا و پیوستن به تیم فیورنتینا در حال مذاکره هستیم." باسانتا پس از این صحبت ها در جواب یکی از طرفداران فیورنتینا نیز در مورد پیوستن به ویولا این چنین پاسخ داده است: "به زودی، اگر خدا بخواهد، من آنجا خواهم بود. از شما تشکر می کنم."

بدین ترتیب باید منتظر باشیم تا اختلاف تقریبا 800 هزار یورویی بین دو تیم فیورنتینا و مونتری بر طرف شده و مدافع باتجربه تیم ملی آرژانتین پس از رقابت های جام جهانی به فلورانس سفر کند. اما پابلو آرمرو ستاره تیم ملی کلمبیا در جام جهانی جدید ترین گزینه مطرح شده برای خرید در سمت چپ خط دفاعی می باشد. این بازیکن که در فصل گذشته به طور قرضی در تیم های ناپولی و وستهام عملکرد قابل قبولی نداشت، پس از درخشش در جام جهانی بار دیگر نام خود را بر سر زبان ها انداخته و گفته می شود ویولا قصد دارد مذاکرات را با اودینزه برای خرید وی آغاز کند. این بازیکن 27 ساله می تواند به ماندن کوادرادو در فلورانس نیز کمک کند.

اما در قسمت خروجی های باشگاه نیز خبر های جدیدی منتشر شده است. خوان وارگاس ستاره اهل پرو که فصل پیش تولدی دوباره در فلورانس داشته و زیر نظر مونتلا به بازیکنی تاثیر گذار برای تیم تبدیل شده بود، پیشنهادی 4 میلیونی از تیم ترابزون اسپور ترکیه دریافت کرده است. قرارداد وارگاس با ویولا تنها 1 سال دیگر اعتبار دارد و به همین این فروش بسیار محتمل به نظر می رسد. ماروین کومپر دیگر بازیکنی است که در راه خروج از فیورنتینا می باشد. او به همراه آندره آ لاتزاری که از دوره قرضی خود در اودینزه به فلورانس بازگشته، مورد توجه ورونا قرار دارند. هرچند که کومپر از علاقه خود برای بازگشت به بوندس لیگا خبر داده است.
 

نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :