اخبار :: اخبار روزانه تابستان

اخبار روزانه تابستان (یکشنبه 6 ژولای) ؛ وارگاس، رونکالیا و رومولو در ترکیه ؟

1797 شماره اطلاع نامه : اخبار روزانه تابستان (یکشنبه 6 ژولای) ؛ وارگاس، رونکالیا و رومولو در ترکیه ؟ 1393/04/15 اخبار روزانه تابستان (یکشنبه 6 ژولای) ؛ وارگاس، رونکالیا و رومولو در ترکیه ؟ اخبار روزانه تابستان :: اخبار اخبار روزانه تابستان (یکشنبه 6 ژولای) ؛ وارگاس، رونکالیا و رومولو در ترکیه ؟
اخبار روزانه تابستان (یکشنبه 6 ژولای) ؛ وارگاس، رونکالیا و رومولو در ترکیه ؟

اخبار روزانه تابستان (یکشنبه 6 ژولای) ؛ وارگاس، رونکالیا و رومولو در ترکیه ؟

روز آرام فیورنتینا با افزایش شایعات در مورد خروجی ها به پایان رسید. خوان وارگاس، فاکوندو رونکالیا و خوما باباکار به در های خروجی نزدیک تر شده و اسامی جدید مثل توماس پینا نیز به لیست خرید باشگاه اضافه شدند. وضعیت جاکومو بوناونتورا نیز به طور جدی دنبال می شود تا این ستاره جوان به زودی راهی فلورانس شود.

برای مطلع شدن از سایر خبر ها به ادامه مطلب مراجعه کنید.

نکته: این خبر ها فقط مربوط به شایعات نقل و انتقالات نبوده و هرگونه خبر در مورد باشگاه و حواشی آن را پوشش می دهد. ضمن اینکه خبر های جدید تر نیز بالا تر قرار خواهند گرفت.


13- تیم کرمونزه آماده ارائه پیشنهاد برای خرید سه بازیکن تیم جوانان فیورنتینا یعنی کاپتزی، مادریگالی و گوندو می باشد.

12- والتر ساموئل مدافع سابق تیم اینتر که مدتی شایعات زیادی در مورد پیوستنش به فیورنتینا مطرح شده بود، در آستانه امضای قرارداد با تیم سمپدوریا قرار دارد.

11- توماس اویفالوسی مدافع سابق تیم فیورنتینا در مصاحبه ای اختصاصی نکات جالبی را مطرح کرده است: "پراندلی بهترین مربی بوده که داشته ام. من تابستان به فلورانس سفر می کنم چون آنجا را خانه خودم می دانم. ماندن کوادرادو به خودش بستگی دارد و ویولا با روسی و گومز فصل بهتری را سپری خواهد کرد."

10- در حالی که وینچنزو مونتلا خواستار حضور خوما باباکار در اردوی پیش فصل تیم می باشد، فشار تیم اینتراخت برای جذب این ستاره جوان افزایش پیدا کرده است. مونتلا می خواهد وضعیت این بازیکن را بررسی کند ولی پیشنهاد اینتراخت نیز چیزی نزدیک به 6 میلیون می باشد که رقم قابل توجهی برای باشگاه است.

9- منابع آگاه از نزدیک تر شدن انتقال جاکومو بوناونتورا به تیم فیورنتینا خبر داده اند. 6 میلیون به علاوه انتقال قرضی رافال ولسکی به آتالانتا پیشنهاد ویولا می باشد.

8- تیم ساسولو برای خرید متیا کاسانی از فیورنتینا مبلغ 500 هزار یورو پیشنهاد داده است. در شرایطی که جواب ویولا به نظر مثبت می رسد، تیم ساسولو باید منتظر پاسخ این مدافع باتجربه باشد.

7- توماس پینا هافبک 27 ساله تیم ویارئال بار دیگر در لیست خرید باشگاه قرار گرفته است. این بازیکن فصل گذشته نیز مورد توجه ویولا قرار داشت. قیمت این بازیکن 5 میلیون اعلام شده است.

6- احتمال تمدید قرارداد دیوید پیزارو با فیورنتینا افزایش پیدا کرده ولی حالا صحبت هایی در مورد خروج آلبرتو آکوییلانی مطرح شده است.

5- مدیر برنامه خوان کوادرادو امروز وارد فلورانس خواهد شد تا با تیم های خواهان این بازیکن مذاکره کند. تیم های بارسلونا، منچستر یونایتد، بایرن مونیخ و رم اصلی ترین مشتری های این بازیکن می باشند.

4- اخبار مبنی بر پیوستن سیمه ورسالیکو به تیم میلان امروز از سوی رسانه های فوتبالی ایتالیا تایید شد. این بازیکن به احتمال فراوان با الساندرو متری معاوضه خواهد شد.

3- شایعات در مورد پیوستن خوان وارگاس، فاکوندو رونکالیا و رومولو به تیم گالاتاسرای ترکیه افزایش پیدا کرده است. این بازیکنان همگی می توانند به چزاره پراندلی در تیم جدیدش ملحق شوند.

2- کوریره فیورنتینو چاپ فلورانس امروز گزارشی از وضعیت بازیکنان تیم ارائه کرد. بر اساس این گزارش، مونتلا از 41 بازیکن موجود، 36 نفر را انتخاب کرده و سپس 28 یا 29 بازیکن را با خود به موئنا خواهد برد.

1- به نظر می رسد تیم فیورنتینا قصد دارد سرمایه گزاری ارزشمندی را برای خرید کوین مندز ستاره 18 ساله تیم پنارول انجام دهد. اختلاف 2 میلیونی بین پیشنهاد 4 میلیونی ویولا و درخواست 6 میلیونی پنارول باعث شده مذاکرات طولانی شود.
 

نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :