اخبار :: اخبار نقل و انتقالات

رسمی: اوکتایو مرلو مانتکا سومین خرید تابستانی فیورنتینا

1799 شماره اطلاع نامه : رسمی: اوکتایو مرلو مانتکا سومین خرید تابستانی فیورنتینا 1393/04/16 رسمی: اوکتایو مرلو مانتکا سومین خرید تابستانی فیورنتینا اخبار نقل و انتقالات :: اخبار رسمی: اوکتایو مرلو مانتکا سومین خرید تابستانی فیورنتینا
رسمی: اوکتایو مرلو مانتکا سومین خرید تابستانی فیورنتینا

رسمی: اوکتایو مرلو مانتکا سومین خرید تابستانی فیورنتینا

باشگاه فیورنتینا امروز به طور رسمی خبر خرید اوکتاویو مرلو مانتکا از تیم بوتافوگو برزیل را اعلام کرد. این ستاره جوان و 20 ساله با قراردادی قرضی و با حق خرید برای ویولا در پایان فصل راهی فلورانس شده است.

هفته گذشته ناگهان خبری در رسانه های ورزشی مطرح شد که خبر از توافق دو تیم فیورنتینا و بوتافوگو می داد. این خبر یک روز بعد تایید شده و اوکتاویو به سرعت به فلورانس سفر کرد تا مراحل نهایی برای انتقال به فیورنتینا را انجام دهد. اوکتاویو از اولین بازیکنانی بود که در کلینیک کارجی حضور پیدا کرده و تست های پزشکی خود را نیز با موفقیت پشت سر گذاشت.

بدین ترتیب این هافبک جوان که چند ماه دیگر 21 ساله خواهد شد، پس از چیپرین تاتاروزانو و بلک، به عنوان سومین خرید تابستانی فیورنتینا معرفی شد. این بازیکن با قراردادی قرضی و با حق خرید از سوی فیورنتینا در پایان فصل جذب شده است. ورود اوکتاویو می تواند به منزله جدایی بازیکنان جوانی چون ولسکی و باکیچ از فلورانس باشد.
 

نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :