اخبار :: اخبار روزانه تابستان

اخبار روزانه تابستان (سه شنبه 8 ژولای) ؛ وضعیت مبهم آکوییلانی، پیزارو و کوادرادو

1801 شماره اطلاع نامه : اخبار روزانه تابستان (سه شنبه 8 ژولای) ؛ وضعیت مبهم آکوییلانی، پیزارو و کوادرادو 1393/04/17 اخبار روزانه تابستان (سه شنبه 8 ژولای) ؛ وضعیت مبهم آکوییلانی، پیزارو و کوادرادو اخبار روزانه تابستان :: اخبار اخبار روزانه تابستان (سه شنبه 8 ژولای) ؛ وضعیت مبهم آکوییلانی، پیزارو و کوادرادو
اخبار روزانه تابستان (سه شنبه 8 ژولای) ؛ وضعیت مبهم آکوییلانی، پیزارو و کوادرادو

اخبار روزانه تابستان (سه شنبه 8 ژولای) ؛ وضعیت مبهم آکوییلانی، پیزارو و کوادرادو

اسامی بازیکنان تیم برای سفر به اردوی تمرینی موئنا اعلام شد ولی هنوز صحبت ها در مورد دیوید پیزارو و خوان کوادرادو ادامه دارد. پیزارو مدعی شده با هیچ تیمی مذاکره نکرده ولی اولویت اول او ایتالیا می باشد، کوادرادو نیز عجله ای برای تصمیم گیری ندارد. وضعیت آلبرتو آکوییلانی نیز همچنان مبهم به نظر می رسد و شایعات جدیدی نیز در مورد گزینه های باشگاه برای خرید منتشر شده است.

برای مطلع شدن از سایر خبر ها به ادامه مطلب مراجعه کنید.

نکته: این خبر ها فقط مربوط به شایعات نقل و انتقالات نبوده و هرگونه خبر در مورد باشگاه و حواشی آن را پوشش می دهد. ضمن اینکه خبر های جدید تر نیز بالا تر قرار خواهند گرفت.


24- خوان کوادرادو در مورد آینده اش نظر جالبی دارد: "تا این لحظه هیچ مذاکره جدی وجود نداشته است. من آرام هستم و عجله ای برای تصمیم گیری ندارم. در هر صورت اگر از تیم جدا شدم نیز تمام تلاشم این خواهد بود که فوتبالم را به طوری که تا امروز انجام داده ام، دنبال کنم."

23- روزنامه های اسپانیایی اعلام کرده اند که وکیل کوادرادو فردا به اسپانیا خواهد رفت تا با سران باشگاه بارسلونا در مورد احتمال انتقال این ستاره 26 ساله مذاکره کند.

22- الکس فیرمینو مدیر برنامه رومولو معتقد است تا نهایتا یک هفته آینده وضعیت موکلش به طور کامل مشخص خواهد شد.

21- پیراهن های جدید تیم فیورنتینا که روز گذشته رونمایی شد، در محافل ورزشی و طرفداری باشگاه با استقبال خوبی روبرو نشده است. مدیر جوما حامی مالی تیم نیز مدعی شده انتظار چنین واکنش منفی را داشته است: "بازگشت رنگ طلایی به طرح لباس، کار ارزشمندی نبود ولی این تصمیمی بود که با هماهنگی باشگاه فیورنتینا گرفته شد."

20- کارلوس بارا مربی تیم مونتری مکزیک اعلام کرده خوزه باسانتا مدافع این تیم می تواند راهی فوتبال اروپا شود. گفته می شود باسانتا پس از جام جهانی به فیورنتینا ملحق خواهد شد.

19- توماس ورمالن مدافع تیم آرسنال که تنها 1 سال دیگر با توپچی ها قرارداد دارد، مدعی شده "هنوز نمی دانم فصل دیگر در چه تیمی بازی خواهم کرد، آرسنال یا تیمی دیگر" این بازیکن مورد توجه منچستر، فیورنتینا و ناپولی قرار دارد.

18- صحبت های متفاوتی در مورد وضعیت سیمه ورسالیکو در حال منتشر شدن می باشد. توافق یا عدم توافق او با میلان هنوز مشخص نشده و فیورنتینا نیز از این فرصت استفاده کرده و بار دیگر پیشنهاد پول به علاوه رونکالیا را به تیم جنوا ارائه کرده است.

17- شایعات در مورد جذب میگل لایون مدافع تیم ملی مکزیک جدی تر شده و ویولا برای خرید این بازیکن سابق آتالانتا باید با تیم بارسلونا رقابت کند.

16- خوان کوادرادو امروز عموی خود را از دست داد. این بازیکن که در تعطیلات به سر می برد، هنوز در مورد آینده خود تصمیم گیری نکرده است.

15- تیم آرسنال اجازه خروج میکل آرتتا ستاره باتجربه خود را صادر کرده است. بدین ترتیب تیم فیورنتینا حالا از شانس زیادی برای جذب این بازیکن برخوردار است.

14- دیوید پیزارو هافبک سابق تیم فیورنتینا در مورد آینده اش چنین گفت: "اولویت من ماندن در اروپا و ایتالیاست. البته نسبت به بازگشت به خانه (شیلی) هم علاقه زیادی دارم ولی تا امروز با هیچ تیمی مذاکره نکرده ام."

13- گروه دیگری از بازیکنان تیم فیورنتینا برای انجام تست های پزشکی خود وارد کلینیک کارجی شدند. امروز گونزالو، ساویچ، خواکین، حجازی، لاتزاری، کاپتزی، وچینو، پاسکوال، یاکوونکو و رونکالیا طبق برنامه کار خود را انجام دادند. لوپاتلی نیز با حضور در کیلینیک نشان داد که شایعات مبنی بر تمدید قرارداد وی با ویولا صحت دارد.

12- متیا کاسانی به پیشنهاد رسیده از تیم ساسولو جواب مثبت داده و باید منتظر خبر های بیشتر در مورد انتقال احتمالی این بازیکن به ساسولو باشیم.

11- در شرایطی که در دو روز گذشته مباحث زیادی پیرامون توافق تیم میلان با جنوا برای خرید سیمه ورسالیکو مطرح شده بود، امروز آلفردو پدولا در وب سایت خود از عدم توافق نهایی بین این دو تیم خبر داده است تا شانس ویولا بار دیگر افزایش پیدا کند.

10- نیکولا فاتزی و لورنزو ونوتی دو بازیکن تیم جوانان فیورنتینا در آستانه انتقال به تیم پیزا قرار دارند.

9- تلاش تیم فیورنتینا برای جذب لوکا چکرینی مدافع جوان تیم لیورنو افزایش پیدا کرده و باید در این راه با تیم های جنوا و پالرمو رقابت کند.

8- تیم فیورنتینا برای یک تورنمنت بازی های دوستانه از سوی تیم بارسلونا دعوت شده ولی تاریخ برگزاری این رویداد با دیدار دو تیم فیورنتینا و رئال مادرید که قرار است 1 ماه دیگر در ورشو لهستان برگزار شود، تداخل دارد.

7- رابطه دوستانه و خوب دو تیم فیورنتینا و اودینزه می تواند کلید اصلی برای هموار شدن مسیر پیوستن پابلو آرمرو به فلورانس باشد. این بازیکن پیشنهاد های فراوانی از سراسر اروپا دارد.

6- تمامی بازیکنان تحت قرارداد با تیم فیورنتینا موظف هستند برای انجام تست های پزشکی پیش از اردوی تمرینی به فلورانس سفر کنند ولی به نظر می رسد منیر الحمداوی که فقط 1 سال دیگر با ویولا قرارداد دارد، می خواهد قبل از بازگشت به فلورانس، راهی تیمی دیگر شود.

5- انر والنسیا ستاره تیم ملی اکوادور در جام جهانی برزیل مورد توجه های تیم های فیورنتینا، ناپولی، پورتو، اسپورتینگ، تاتنهام، اورتون، والنسیا و سویا قرار گرفته است. این مهاجم 24 ساله در تیم پاچوکا توپ می زند.

4- کوریره دی ورونا چاپ شهر ورونا از توافق این تیم برای جذب ماروین کومپر با قراردادی 3 ساله خبر داده است. آندره آ لاتزاری که از اودینزه به فیورنتینا برگشته نیز دیگر بازیکنی است که راهی ورونا خواهد شد.

3- با اینکه دانیله پراده مدعی شده پیشنهادی برای جذب خوان کوادرادو به ویولا ارائه نشده اما هنوز تمامی رسانه ها از تلاش باشگاه بارسلونا برای خرید این بازیکن خبر می دهند. اختلاف بین دو طزف چیزی در حدود 10 میلیون یورو می باشد.

2- قرارداد آلبرتو آکوییلانی یک سال دیگر با فیورنتینا تمام می شود و دو راه پیش پای مسئولان باشگاه قرار دارد. اول اینکه با این بازیکن برای تمدید 2 ساله قرارداد به علاوه کاهش دستمزد به توافق برسند و یا در غیر این صورت، این بازیکن را همین تابستان به فروش برسانند.

1- با وجود اینکه به نظر می رسید دیوید پیزارو برای تمدید قرارداد با فیورنتینا مشکلی نداشته باشد، امروز گاتزتا از اختلافی بین دو طرف پرده برداشت. ویولا به دنبال قراردادی 1 ساله و پیزارو خواهان تمدید برای دو فصل می باشد.
 

نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :