اخبار :: اخبار باشگاه

اعلام اسامی دعوت شدگان برای شرکت در کمپ تمرینی موئنا

1802 شماره اطلاع نامه : اعلام اسامی دعوت شدگان برای شرکت در کمپ تمرینی موئنا 1393/04/18 اعلام اسامی دعوت شدگان برای شرکت در کمپ تمرینی موئنا اخبار باشگاه :: اخبار اعلام اسامی دعوت شدگان برای شرکت در کمپ تمرینی موئنا
اعلام اسامی دعوت شدگان برای شرکت در کمپ تمرینی موئنا

اعلام اسامی دعوت شدگان برای شرکت در کمپ تمرینی موئنا

وینچنزو مونتلا اسامی بازیکنان مورد نظر خود برای شرکت در اردوی تمرینی موئنا را اعلام کرد. 33 بازیکن دعوت شده از صبح روز چهارشنبه راهی موئنا می شوند و ملی پوشان حاضر در جام جهانی کمی دیرتر به آنها ملحق خواهند شد.

در لیست بازیکنان دعوت شده از سوی مونتلا، نکته قابل توجهی وجود ندارد و همه چیز تقریبا مطابق پیش بینی ها می باشند. سه خرید جدید تیم تاتاروزانو، بلک و اوکتاویو حضور دارند و سه نفر نیز از تیم جوانان دعوت شده اند تا در کنار بازیکنان فصل پیش و بازیکنانی که از دوره قرضی بازگشته اند، قرار بگیرند. سه ملی پوش حاضر در جام جهانی آکوییلانی، ربیچ و کوادرادو نیز استراحت بیشتری خواهند داشت و سپس به این نفرات اضافه می شوند. ضمن اینکه باباکار که در حال مذاکره با چند تیم می باشد، در صورت ماندن در فیورنتینا و ماتیاس وچینو پس از اتمام دوران ریکاوری از مصدومیت، با چند روز تاخیر به موئنا سفر خواهند کرد.
 

اسامی بازیکنان دعوت شده برای سفر به کمپ تمرینی موئنا:

نتو – تاتاروزانو – لوپاتلی - لتزرینی
کاسانی – پیکینی - تومویچ – رونکالیا – کامپورزه - گونزالو – ساویچ – کومپر – حجازی - پاسکوال – آلونسو
والرو – ماتی - باکیچ – ولسکی – لاتزاری – کاپتزی – اوکتاویو - پتریکیونه
آکوستی - خواکین – ایلیچیچ – وارگاس – برناردسکی - متوس – بلک - یاکوونکو - روسی – گومز
 

نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :