اخبار :: اخبار روزانه تابستان

اخبار روزانه تابستان (چهارشنبه 9 ژولای) ؛ ویولا آماده شروع تمرینات پیش فصل، آرمرو و آرتتا در راه فلورانس

1803 شماره اطلاع نامه : اخبار روزانه تابستان (چهارشنبه 9 ژولای) ؛ ویولا آماده شروع تمرینات پیش فصل، آرمرو و آرتتا در راه فلورانس 1393/04/18 اخبار روزانه تابستان (چهارشنبه 9 ژولای) ؛ ویولا آماده شروع تمرینات پیش فصل، آرمرو و آرتتا در راه فلورانس اخبار روزانه تابستان :: اخبار اخبار روزانه تابستان (چهارشنبه 9 ژولای) ؛ ویولا آماده شروع تمرینات پیش فصل، آرمرو و آرتتا در راه فلورانس
اخبار روزانه تابستان (چهارشنبه 9 ژولای) ؛ ویولا آماده شروع تمرینات پیش فصل، آرمرو و آرتتا در راه فلورانس

اخبار روزانه تابستان (چهارشنبه 9 ژولای) ؛ ویولا آماده شروع تمرینات پیش فصل، آرمرو و آرتتا در راه فلورانس

سرانجام اردوی آماده سازی تیم فیورنتینا در کمپ تمرینی موئنا آغاز شد ولی صحبت ها در مورد شایعات نقل و انتقالات همچنان ادامه دارد. امروز پابلو آرمرو و میکل آرتتا بار دیگر به فیورنتینا نزدیک شده و صحبت های جدی در مورد احتمال انتقال آنها به فلورانس مطرح شد. بحث در مورد وضعیت مبهم پیزارو، آکوییلانی و باباکار نیز ادامه پیدا کرد.

برای مطلع شدن از سایر خبر ها به ادامه مطلب مراجعه کنید.

نکته: این خبر ها فقط مربوط به شایعات نقل و انتقالات نبوده و هرگونه خبر در مورد باشگاه و حواشی آن را پوشش می دهد. ضمن اینکه خبر های جدید تر نیز بالا تر قرار خواهند گرفت.
 

16- تیم اتلتیکو مادرید اسپانیا نسبت به جذب آلبرتو آکوییلانی هافبک تیم فیورنتینا ابراز علاقه کرده است. در صورتی که آکو برای کاهش دستمزد و تمدید قرارداد با ویولا به توافق نرسد، می تواند فلورانس را ترک کرده و راهی تیمی دیگر شود.

15- پابلو آرمرو در واکنش نسبت به شایعات در مورد انتقال به فیورنتینا مدعی شد هنوز تصمیم نگرفته است: "من ابتدا با اودینزه صحبت خواهم کرد و بعد از آن با تیم های دیگر مذاکره می کنم. می دانم که از ایتالیا و انگلیس من را می خواهند ولی جایی بازی خواهم کرد که خانواده ام در آنجا راحت باشند."

14- کادر اعزامی تیم فیورنتینا حدود ساعت 14 به وقت محلی، به ترنتینو و کمپ تمرینی موئنا رسیدند. آنها پس از کمی استراحت، خود را برای اولین جلسه تمرینی آماده خواهند کرد.

13- تیم اینتر نیز وارد کورس رقابت برای خرید مارچلو دیاز هافبک تیم بازل شده است. تیم فیورنتینا پیش از این علاقه خود برای جذب این هافبک ملی پوش اهل شیلی را ابراز کرده بود.

12- رادیو بلو امروز در گزارشی مدعی شد باشگاه فیورنتینا در یک قدمی خرید پابلو آرمرو مدافع چپ تیم اودینزه قرار دارد.

11- مدیر برنامه میگل لایون مدافع چپ تیم کلاب امریکا مکزیک عنوان کرد وضعیت این بازیکن تا حداکثر یک هفته دیگر مشخص خواهد شد.

10- تیم آرسنال در آستانه جذب سامی خدیرا ستاره تیم ملی آلمان و باشگاه رئال مادرید قرار دارد. بدین ترتیب راه خروج میکل آرتتا از این باشگاه هموار شده و ویولا می تواند نسبت به خرید وی اقدام کند.

9- کمپ تمرینی موئنا آماده استقبال مجدد از بازیکنان و کادر فنی تیم فیورنتینا می باشد. موئنا برای سومین سال پیاپی است که میزبان اردوی آماده سازی پیش فصل تیم فیورنتینا بوده و بنفش پوشان به طور کامل با شرایط این منطقه آشنا هستند.

8- مادریگالی، کاپتزی و فاتزی سه ستاره تیم جوانان فیورنتینا در آستانه انتقال قرضی به تیم کرمونزه قرار دارند.

7- تیم جنوا بر خلاف صحبت های مطرح شده در رسانه ها، هنوز با پیشنهاد معاوضه متری با ورسالیکو موافقت نکرده است. جنوا فقط در ازای پیشنهاد 8 میلیونی حاضر به فروش ستاره جوان خود خواهد شد.

6- تیم ساسولو پس از ابراز علاقه نسبت به جذب متیا کاسانی، حالا برای خرید متوس رایدر وارد عمل شده اما بعید به نظر می رسد که مونتلا تا پیش از اتمام کمپ تمرینی موئنا تصمیمی در این رابطه بگیرد.

5- تیم یوونتوس نیز برای خرید خوان کوادرادو وارد عمل شده ولی به نظر نمی رسد که از شانس زیادی برای جذب این بازیکن برخوردار باشد. رابطه نه چندان دوستانه دو باشگاه و همچنین درخواست 40 میلیونی ویولا از اصلی ترین مشکلات یووه در این راه هستند.

4- وضعیت آلبرتو آکوییلانی هم تقریبا مشابه دیوید پیزارو می باشد. این بازیکن نیز در صورت توافق برای کاهش دستمزد 1.7 میلیونی خود، می تواند در فلورانس بماند ولی در غیر این صورت باید به فکر تیمی دیگر برای ادامه فوتبال خود باشد.

3- تمدید قرارداد دیوید پیزارو به دستمزد و مدت زمان قرارداد جدید بستگی دارد. پیزارو خواستار قراردادی دو ساله با دستمزد 800 هزار یورو در سال (مشابه قرارداد قبلی) می باشد ولی باشگاه فیورنتینا قصد دارد قراردادی 1 ساله با دستمزد کمتر را به وی پیشنهاد کند.

2- بازیکنان و کادر فنی تیم فیورنتینا امروز صبح ساعت 9:30 به وقت محلی، فلورانس را به مقصد ترنتینو ترک کردند و عصر در ساعت 19:30 نیز اولین جلسه تمرینی خود را در ورزشگاه چزاره بناتی کمپ موئنا برگزار خواهند کرد.

1- در حالی که خبر ها نشان از توافق باباکار با تیم اینتراخت فرانکفورت دارد، تیم فیورنتینا همچنان برای حفظ این ستاره جوان تلاش می کند.
 

نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :