اخبار :: اخبار روزانه تابستان

اخبار روزانه تابستان (جمعه 11 ژولای) ؛ جاشوا بریلانته در ویولا، هفته سرنوشت ساز در انتظار کوادرادو

1805 شماره اطلاع نامه : اخبار روزانه تابستان (جمعه 11 ژولای) ؛ جاشوا بریلانته در ویولا، هفته سرنوشت ساز در انتظار کوادرادو 1393/04/20 اخبار روزانه تابستان (جمعه 11 ژولای) ؛ جاشوا بریلانته در ویولا، هفته سرنوشت ساز در انتظار کوادرادو اخبار روزانه تابستان :: اخبار اخبار روزانه تابستان (جمعه 11 ژولای) ؛ جاشوا بریلانته در ویولا، هفته سرنوشت ساز در انتظار کوادرادو
اخبار روزانه تابستان (جمعه 11 ژولای) ؛ جاشوا بریلانته در ویولا، هفته سرنوشت ساز در انتظار کوادرادو

اخبار روزانه تابستان (جمعه 11 ژولای) ؛ جاشوا بریلانته در ویولا، هفته سرنوشت ساز در انتظار کوادرادو

تیم فیورنتینا امروز یک خرید جدید انجام داد و جاشوا بریلانته استرالیایی را به جمع بازیکنان مونتلا اضافه کرد. اما وضعیت خوان کوادرادو وارد مرحله جدی تری شده و مدیر برنامه این بازیکن قصد دارد در طول این هفته ملاقاتی جدی و سرنوشت ساز با سران باشگاه فیورنتینا برای مشخص شدن آینده این بازیکن داشته باشد. در قمست خروجی ها نیز کومپر و لاتزاری یک قدم دیگر نیز به ورونا نزدیک شدند.

برای مطلع شدن از سایر خبر ها به ادامه مطلب مراجعه کنید.

نکته: این خبر ها فقط مربوط به شایعات نقل و انتقالات نبوده و هرگونه خبر در مورد باشگاه و حواشی آن را پوشش می دهد. ضمن اینکه خبر های جدید تر نیز بالا تر قرار خواهند گرفت.
 

22- الساندرو لوچی وکیل خوان کوادرادو روز سه شنبه به فلورانس سفر می کند تا دیداری تاثیر گذار و سرنوشت ساز را با سران باشگاه فیورنتینا برگزار کند.

21- متیو والبوئنا یکی از اهداف خرید باشگاه در تابستان در یک قدمی انتقال به تیم دینامو مسکو روسیه قرار دارد.

20- دکتر پائولو مانتی در مورد وضعیت بازیکنان تیم گفت: "روسی دو مصدومیت را پشت سر گذاشته و باید خیلی با احتیاط به تمرین بپردازد ولی جای نگرانی نیست. گومز نیز مانند فصل گذشته کاملا آماده و با انگیزه است."

19- جوزپه ریزو مدیر برنامه سیمه ورسالیکو: "همه چیز امکان پذیر است و نمی توان زود قضاوت کرد. میلان، فیورنتینا، یوونتوس، ساسولو و چند تیم خارجی به این بازیکن علاقه مند هستند ولی برای صحبت در این مورد خیلی زود است.

18- خوما باباکار امشب پس از ورود به فلورانس و انجام تست های پزشکی در کلینیک کارجی، در صفحه اجتماعی خود مطلبی را با این مضمون منتشر کرد: "از بازگشت به فلورانس واقعا خوشحالم، شما را در موئنا می بینم" این در حالی است که این بازیکن چند روز در مطلب دیگری، از بازگشت به ایتالیا استقبال نکرده بود.

17- تیم فیورنتینا فردا شب در اولین دیدار دوستانه خود در کمپ موئنا به مصاف تیم ترنتینو خواهد رفت اما روسی، متوس، ماتی و خواکین قطعا در این مسابقه به میدان نخواهند رفت.

16- روزنامه های چاپ ورونا، فاصله بین ماروین کومپر و آندره آ لاتزاری با تیم ورونا را تنها چند روز و حتی چند ساعت دانسته اند.

15- طبق نظر سنجی انجام شده بین هواداران تیم فیورنتینا در وب سایت فیرنزه ویولا، 60% از طرفداران از طرح لباس جدید تیم رضایت نداشته و پیراهن سال قبل را ترجیح می دادند که نشان از عدم استقبال زیاد هواداران از محصول جدید جوما می باشد.

14- با وجود اینکه گفته می شد خوما باباکار امشب به موئنا سفر می کند اما ورود این بازیکن احتمالا تا فردا به تعویق خواهد افتاد.

13- الساندرو متری مهاجم فصل گذشته تیم فیورنتینا امروز به طور رسمی راهی تیم جنوا شد. البته بر خلاف صحبت های قبلی، این انتقال ارتباطی به سیمه ورسالیکو نداشته و به صورت معاوضه نبوده است.

12- خبر رسمی انتقال جاشوا بریلانته هافبک استرالیایی تیم نیوکاسل جتز به تیم فیورنتینا منتشر شد. این بازیکن 21 ساله در خط میانی و دفاعی توانایی بازی کردن دارد. (متن کامل خبر)

11- رقابت برای خرید فاکوندو رونکالیا از سوی تیم های اسپورتینگ لیسبون پرتغال و گالاتاسرای ترکیه افزایش پیدا کرده است.

10- بعد از دو روز باران و هوای سرد، امروز هوا در موئنا آفتابی بوده و بازیکنان در یک شرایط کاملا مساعد به تمرین پرداختند. گومز و روسی نیز برای اولین بار در کنار یکدیگر حضور پیدا کرده و در یک بازی بین گروهی موفق به گلزنی شدند.

9- میکل آرتتا هدف شماره 1 تیم فیورنتینا برای خرید در خط میانی، امروز در مراسم رونمایی از پیراهن جدید تیم آرسنال شرکت کرده و لباس اول این تیم برای فصل آینده را بر تن کرد.

8- آلبرتو جیلاردینو ستاره سابق تیم فیورنتینا امروز به طور رسمی از جنوا به فوتبال چین و تیم گوانگژو اورگرانده و مربی کهنه کار این تیم مارچلو لیپی ملحق شد.

7- خوما باباکار امروز وارد موئنا می شود تا در کنار سایر هم تیمی های خود به تمرینات آماده سازی بپردازد.

6- اسکای اسپورت در خبری ناگهانی از خرید دیگر تیم فیورنتینا پرده برداشت. جاشوا بریلانته، ستاره جوان تیم نیوکاسل جتز استرالیا چهارمین خرید تابستانی فیورنتینا خواهد بود.

5- به نظر می رسد پس از چندین روز بحث و شایعه، سرانجام تیم ورونا برای خرید رومولو به توافق رسیده و این بازیکن به زودی قرارداد دائمی خود را با این تیم امضا خواهد کرد.

4- لا نازیونه اعلام کرده تیم آتالانتا با پیشنهاد 6 میلیون به علاوه انتقال قرضی رافال ولسکی موافقت کرده و قصد دارد جاکومو بوناونتورا را به فلورانس بفرستد.

3- کوریره فیورنتینو معتقد است روز دوشنبه آخرین تصمیم در مورد دیوید پیزارو گرفته می شود. در صورتی که این بازیکن تصمیم به تمدید قرارداد نگیرد، ویولا به سرعت برای خرید جانشین وارد عمل خواهد شد.

2- گفته می شود پس از جدا شدن میلان از عرصه رقابت برای خرید سیمه ورسالیکو، ویولا بار دیگر پیشنهاد 4 میلیون به علاوه یک نفر از بین متوس و رونکالیا را برای جذب این ستاره کروات به تیم جنوا ارائه کرده است.

1- دنی آلوز ستاره تیم بارسلونا عنوان کرده قصد جدایی از بارسا را ندارد ولی این باشگاه امروز به طور رسمی الکسیس سانچز را به تیم آرسنال فروخت تا شاید راه برای ورود خوان کوادرادو باز شود.
 

نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :