اخبار :: اخبار باشگاه

انتقاد شدید مالکان باشگاه از پراندلی ؛ کوادرادو را حفظ خواهیم کرد

1806 شماره اطلاع نامه : انتقاد شدید مالکان باشگاه از پراندلی ؛ کوادرادو را حفظ خواهیم کرد 1393/04/20 انتقاد شدید مالکان باشگاه از پراندلی ؛ کوادرادو را حفظ خواهیم کرد اخبار باشگاه :: اخبار انتقاد شدید مالکان باشگاه از پراندلی ؛ کوادرادو را حفظ خواهیم کرد
انتقاد شدید مالکان باشگاه از پراندلی ؛ کوادرادو را حفظ خواهیم کرد

انتقاد شدید مالکان باشگاه از پراندلی ؛ کوادرادو را حفظ خواهیم کرد

دیگو و آندره آ دلاواله مالکان باشگاه فیورنتینا در واکنش به صحبت های چزاره پراندلی، صحبت های تند و انتقاد آمیزی را نسبت به مربی سابق تیمشان مطرح کرده اند. دیگو دلاواله اعلام کرده به "فرار کردن" پراندلی عادت کرده است.

چزاره پراندلی چند روز پیش و پس از استعفا از مربیگری تیم ملی ایتالیا، به فوتبال ترکیه رفته و هدایت تیم گالاتاسرای را برعهده گرفت. این مربی پس از نمایش نا امید کننده آتزوری در برزیل، در کنفرانس مطبوعاتی خود به عنوان مربی گالا، از جوزپه روسی نیز انتقاد کرده و عنوان کرده بود روسی او را نا امید کرده است. به همین دلیل مالکان باشگاه فیورنتینا نیز جواب بسیار تندی به این مربی سابق ویولا داده و او را فردی دانستند که همیشه فرار می کند:

دیگو دلاواله: "اگر کسی وجود داشته باشد که بیش از این از رفتار چزاره پراندلی متعجب نمی شود، آن فرد من هستم. من او را در کار دیده ام و حالا دیدم که او چگونه از ایتالیا فرار کرد بعد از اتفاقی که رخ داد که البته این خارج از شخصیت او نبود. این کار در DNA او وجود دارد. پراندلی شخصی است که توانایی انجام کار ها به بهترین شکل ممکن را ندارد. او توانسته یک شخصیت فوق العاده از خود در رسانه ها ایجاد کند ولی وقتی که باید خودش را اثبات کند، او ناگهان می رود، بدون اینکه با فروتنی و تواضع در مورد اتفاقات رخ داده صحبت کند."

آندره آ دلاواله نیز ابتدا صحبت های کوتاهی در مورد وضعیت خوان کوادرادو مطرح کرده و سپس به سراغ پراندلی رفته است: "حفظ کوادرادو کار بسیار سختی است ولی غیر ممکن نیست، هرچند که من در گذشته نشان داده ام کار های غیر ممکن را نیز می توانم انجام دهم. فقط بارسا نیست، خارج از اینجا خطرات زیادی وجود دارند. روسی و پراندلی؟ من واقعا متاسفم، پراندلی من را نا امید کرد. مقصر دانستن روسی غیر قابل قبول است."
 

نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :