اخبار :: اخبار بازی ها

ترنتینو 2-8 فیورنتینا ؛ درخشش گومز، بلک و ایلیچیچ

1811 شماره اطلاع نامه : ترنتینو 2-8 فیورنتینا ؛ درخشش گومز، بلک و ایلیچیچ 1393/04/22 ترنتینو 2-8 فیورنتینا ؛ درخشش گومز، بلک و ایلیچیچ اخبار بازی ها :: اخبار ترنتینو 2-8 فیورنتینا ؛ درخشش گومز، بلک و ایلیچیچ
ترنتینو 2-8 فیورنتینا ؛ درخشش گومز، بلک و ایلیچیچ

ترنتینو 2-8 فیورنتینا ؛ درخشش گومز، بلک و ایلیچیچ

تیم فیورنتینا در اولین دیدار تدارکاتی خود در کمپ تمرینی موئنا موفق شد تیم ترنتینو را با نتیجه 2-8 شکست دهد. وینچنزو مونتلا نیز پس از این بازی از وضعیت تیم و نتیجه حاصل شده ابراز رضایت کرده و از حمایت هواداران در هوای بارانی تشکر کرد.

در چهارمین روز از اردوی تمرینی موئنا، اولین دیدار تدارکاتی در ورزشگاه چزاره بناتی برگزار شد و 5000 نفر نیز زیر بارش شدید باران بازی را از نزدیک مشاهده می کردند. مونتلا برای این دیدار چند ستاره خود از جمله روسی، ماتی، متوس و برناردسکی را بازی نداد تا به شرایط ایده آل برای بازی کردن دست پیدا کنند ولی سایر نفرات مانند ماریو گومز با آمادگی کامل به میدان رفتند. گومز، ایلیچیچ و بلک دو بار و والرو به همراه ولسکی یک بار موفق به گلزنی شدند.

تمامی بازیکنان نمایشی عالی داشتند ولی گومز و ایلیچیچ را می توان بهترین های تیم دانست. والرو اولین گل فصل ویولا را به ثمر رسانده ایلیچیچ دو ضربه آزاد را تبدیل به گل کرد. بلک خرید جدید تیم هم درخششی جالب توجه داشت و پیکینی بازی خوبی را از خود به نمایش گذاشت. ضمن اینکه احمد حجازی نیز آمادگی خود را بار دیگر نشان داد. مالدونادو و کوندینی نیز دو بازیکن تیم ترنتینو بودند که از روی ضربات ایستگاهی موفق به گلزنی شدند.

ترکیب نیمه اول (2-5-3):
نتو – رونکالیا – گونزالو – آلونسو – کاسانی – بورخا – کاپتزی – آکوستی – پاسکوال – ایلیچیچ – گومز

ترکیب نیمه دوم (2-5-3):
تاتاروزانو – تومویچ – ساویچ – حجازی – پیکینی – باکیچ – لاتزاری – ولسکی – وارگاس – یاکوونکو – بلک


مونتلا نیز پس از بازی مصاحبه ای انجام داده که به اختصار به آن اشاره خواهیم کرد:

"مهم ترین چیز در این بازی حمایت هوادارانی بود که با وجود بارش باران به ورزشگاه آمدند. ما در ابتدای راه هستیم ولی عملکرد بازیکنانی چون گومز مثبت بود. من سعی می کنم بهترین استفاده را از بازیکنانی که در اختیار دارم، داشته باشم. کوادرادو؟ همه چیز به خود او بستگی دارد و در صورتی که خواهان جدایی باشد، باشگاه قیمت او را مشخص می کند. روسی؟ او آماده است ولی نمی خواهیم ریسک کنیم، به همین دلیل در بازی بعدی نیز به میدان نخواهد رفت."

"بلک؟ واقعا عالی بود و باید نگاه بسیار دقیق تری به او در این اردوی تمرینی داشته باشیم. جوانان؟ آنها بسیار قابل توجه هستند و ما بازیکنان خوبی در پست های مختلف داریم که برخی از آنها می توانند در تیم بمانند. ولسکی؟ او آینده فیورنتیناست و پیشرفت بسیار زیادی داشته است. خرید تابستانی؟ ما قصد ایجاد تحول نداریم. من همیشه سعی می کنم از داشته های تیم بهترین بهره را بگیرم ولی امیدوارم بازیکنان جدید خریداری شوند چون هنوز زمان زیادی داریم."
 

نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :