اخبار :: اخبار روزانه تابستان

اخبار روزانه تابستان (دوشنبه 14 ژولای) ؛ رسمی: رومولو سرانجام به ورونا پیوست ؛ پیزارو باز هم دور تر

1813 شماره اطلاع نامه : اخبار روزانه تابستان (دوشنبه 14 ژولای) ؛ رسمی: رومولو سرانجام به ورونا پیوست ؛ پیزارو باز هم دور تر 1393/04/23 اخبار روزانه تابستان (دوشنبه 14 ژولای) ؛ رسمی: رومولو سرانجام به ورونا پیوست ؛ پیزارو باز هم دور تر اخبار روزانه تابستان :: اخبار اخبار روزانه تابستان (دوشنبه 14 ژولای) ؛ رسمی: رومولو سرانجام به ورونا پیوست ؛ پیزارو باز هم دور تر
اخبار روزانه تابستان (دوشنبه 14 ژولای) ؛ رسمی: رومولو سرانجام به ورونا پیوست ؛ پیزارو باز هم دور تر

اخبار روزانه تابستان (دوشنبه 14 ژولای) ؛ رسمی: رومولو سرانجام به ورونا پیوست ؛ پیزارو باز هم دور تر

ششمین روز از اردوی تمرینی در موئنا با اعلام رسمی خرید بریلانته و معرفی دو خرید دیگر تیم یعنی بلک و اوکتاویو به پایان رسید اما رومولو سرانجام به طور رسمی راهی ورونا شد. گونزالو و گومز نیز صحبت های کوتاهی را امروز بیان کردند و دیگر خبر مهم امروز هم به عدم توافق اولیه برای تمدید قرارداد دیوید پیزارو مربوط می شود.

برای مطلع شدن از سایر خبر ها به ادامه مطلب مراجعه کنید.

نکته: این خبر ها فقط مربوط به شایعات نقل و انتقالات نبوده و هرگونه خبر در مورد باشگاه و حواشی آن را پوشش می دهد. ضمن اینکه خبر های جدید تر نیز بالا تر قرار خواهند گرفت.
 

25- ماریو گومز نیز امروز صحبت های کوتاهی را بیان کرد: "ما باید از لحاظ بدنی در فرم خوبی قرار گرفته و راهی تور امریکای جنوبی شویم. سال گذشته برای من واقعا بد بود و امسال می خواهم باز گردم و به لیگ قهرمانان برویم."

24- جاشوا بریلانته خرید جدید تیم فیورنتینا که امروز تست های پزشکی خود را در فلورانس با موفقیت پشت سر گذاشت، پس از امضای قرارداد با ویولا چنین گفته است: "من از حضور در فلورانس خیلی خوشحالم. بی صبرانه منتظر ملحق شدن به سایر هم تیمی ها و شروع تمرینات هستم." باشگاه فیورنتینا امروز به طور رسمی خرید این بازیکن را در وب سایت خود اعلام کرد.

23- گونزالو رودریگز که روز گذشته کنفرانس مطبوعاتی داشت، امروز صحبت های دیگری نیز انجام داد: "از برخورد هواداران نسبت به خودم خوشحالم. تیم های زیادی من را می خواستند ولی امضای قرارداد با ویولا به زمان زیادی نیاز نداشت. در فینال جام حذفی روسی و کوادرادو نبودند و نتو و والرو نیز مشکل داشتند، نمی دانم در صورت آمادگی آنها چه نتیجه ای می توانست رقم بخورد."

22- تیم هلاس ورونا در نهایت و پس از مدت ها، امروز به طور رسمی خرید رومولو سوزا از تیم فیورنتینا را اعلام کرد. این بازیکن که فصل پیش به طور قرضی برای تیم ماندورلینی توپ می زد، با 3.5 میلیون به طور دائم به عضویت این تیم در آمد. ورونا حالا می تواند با مشتری های این بازیکن برزیلی الاصل وارد مذاکره شود.

21- تیم ساسولو برای خرید سیمه ورسالیکو از سایر رقبا پیشی گرفته است ولی ویولا همچنان امیدوار به جذب این ستاره جوان می باشد.

20- شانس فیورنتینا برای خرید کوین مندز مهاجم تیم پنارول اروگوئه افزایش پیدا کرده است. این بازیکن 18 ساله می تواند در ازای مبلغی در حدود 4 میلیون راهی فلورانس شود.

19- رادیو لیدی در گزارشی مدعی شده که هنوز توافقی بین ویولا با پیزارو برای تمدید قرارداد حاصل نشده است. البته مذاکرات هنوز ادامه دارد ولی به نظر می رسد اولین تلاش ها برای تمدید قرارداد این بازیکن موفقیت آمیز نبوده است.

18- خبر های جدید منتشر شده نشان می دهد که ویولا نیم نگاهی نیز به جیوانی مارکزه مدافع چپ تیم جنوا دارد.

17- مدیر ورزشی تیم ساسولو در واکنش به شایعات منتشر شده در مورد احتمال پیوستن یاسمین کورتیچ به فیورنتینا، مدعی شده تا امروز صحبتی با سران ویولا در این مورد نداشته است.

16- استفانو کولانتونو مربی تیم آتالانتا پذیرفته که جاکومو بوناونتورا در این تابستان از تیم جدا شده و راهی تیمی بزرگ تر خواهد شد. فیورنتینا مقصد احتمالی این بازیکن جوان خواهد بود.

15- مدیر برنامه رومولو اعلام کرده لوکا سولیانو مدیر ورزشی تیم ورونا فردا وضعیت نهایی این بازیکن را مشخص خواهد کرد.

14- لوییز موریل مهاجم تیم اودینزه اعلام کرده خواهان ماندن در این تیم و بازی کردن برای "زبرته" در فصل آینده می باشد.

13- یان ورتونگن مدافع بلژیکی تیم تاتنهام که در گذشته مورد توجه فیورنتینا و ناپولی قرار داشت، حالا به گزینه خرید برای تیم بارسلونا تبدیل شده است.

12- تیم های اینتر و ناپولی نیز به صف مشتری های بالانتا مدافع تیم ملی کلمبیا اضافه شدند. پیش از این فیورنتینا و یوونتوس نیز برای خرید این بازیکن ابراز علاقه کرده بودند.

11- جاشوا بریلانته دقایقی پیش به فلورانس رسیده و به سرعت به کلینیک کارجی رفت تا تست های پزشکی خود را انجام دهد. این بازیکن سپس به محل دفتر باشگاه می رود و پس از امضای قرارداد با ویولا، خود را برای حضور در موئنا آماده می کند.

10- جوزپه روسی مهاجم تیم فیورنتینا فصل آینده با شماره 22 در میادین حاضر خواهد شد. این شماره فصل پیش در اختیار آدم لیاییچ بود (که در آخرین روز فصل نقل و انتقالات راهی تیم رم شد) و روسی مجبور به انتخاب شماره 49 شده بود.

9- انتظار می رود آندره آ دلاواله در روز پنجشنبه یا جمعه به موئنا سفر کرده و ضمن بازدید از عملکرد بازیکنان، برای برخی مسائل مهم در مورد بازیکنان تصمیم گیری کند.

8- تیم رم همچنان در نظر دارد تا با پول فروش مهدی بناتیا، برای خرید خوان کوادرادو وارد عمل شود. بناتیا می تواند با مبلغی در حدود 35 میلیون از رم جدا شود.

7- جام جهانی برای تیم ملی آرژانتین و خوزه ماریا باسانتا با یک مدال نقره به پایان رسید. حالا این مداقع باتجربه می تواند برای انجام آخرین مراحل انتقال به فیورنتینا وارد مذاکره شود.

6- ماریو گومز مهاجم آلمانی تیم فیورنتینا پس از قهرمانی تیم ملی کشورش در جام جهانی: "خارق العاده است. من مطمئن بودم که امسال ما قهرمان می شویم. از صمیم قلب به همه تبریک می گویم. حالا بیشتر از نبودن در این تیم ناراحتم اما به هر حال من به شما افتخار می کنم."

5- روزنامه های استرالیایی مدعی شدند جاشوا بریلانته احتمال امروز به ایتالیا سفر می کند تا فردا راهی کمپ تمرینی موئنا شده و دوران حضور خود در فیورنتینا را آغاز کند.

4- دو راه در مقابل پای تیم فیورنتینا برای تعیین آینده خوان کوادرادو وجود دارد. اول اینکه دلاواله با افزایش دستمزد بتواند این بازیکن را برای حداقل 1 سال دیگر در فلورانس نگه دارد و دوم اینکه او را با مبلغ 40 میلیون به یکی از مشتری ها واگذار کند.

3- در کنار وضعیت نامعلوم پیزارو، آینده آکوییلانی هم هنوز نامشخص بوده و به احتمال فراوان باید منتظر تغییرات زیاد در خط میانی برای فصل آینده باشیم.

2- دانیله پراده مدیر ورزشی باشگاه فیورنتینا امروز ملاقاتی تعیین کننده با دیوید پیزارو خواهد داشت تا تصمیم نهایی در مورد این بازیکن گرفته شود.

1- لا نازیونه معتقد است این هفته برای فیورنتینا بسیار سرنوشت ساز بوده و به احتمال اتفاقات مهمی در آن رخ خواهد داد. در این گزارش از یاسمین کورتیچ به عنوان گزینه جدید برای خرید در خط میانی نام برده شده است.
 

نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :