اخبار :: اخبار باشگاه

معرفی اوکتاویو و بلک به هواداران

1815 شماره اطلاع نامه : معرفی اوکتاویو و بلک به هواداران 1393/04/23 معرفی اوکتاویو و بلک به هواداران اخبار باشگاه :: اخبار معرفی اوکتاویو و بلک به هواداران
معرفی اوکتاویو و بلک به هواداران

معرفی اوکتاویو و بلک به هواداران

باشگاه فیورنتینا امروز دو خرید جدید و جوان خود اوکتاویو و بلک را به هواداران معرفی کرد. این دو بازیکن که در یک کنفرانس خبری مشترک حاضر شده بودند، از سوی گوئرینی "سرمایه گزاری برای آینده" نام گرفتند.

عصر امروز اوکتاویو مرلو مانتکا هافبک 20 ساله و استیو لئو بلک مهاجم 21 ساله به همراه وینچنزو گوئرینی مدیر تیم به سالن کنفراتس مطبوعاتی کمپ موئنا رفته و به هواداران تیم فیورنتینا معرفی شدند. اوکتاویو با قراردادی قرضی با حق خرید در پایان فصل از تیم بوتافوگو و بلک در ازای بخشی از مبلغ انتقال کوادرادو، از اودینزه به فیورنتینا ملحق شدند. البته این دو بازیکن فرصت چندانی برای صحبت کردن نداشته و فقط چندین جمله کوتاه مطرح کردند:

وینچنزو گوئرینی: "باشگاه به تلاش خود برای توسعه و پیشرفت ادامه می دهد که یکی از این بخش ها تقویت آینده تیم با خرید بازیکنان جوان است. توجه زیاد به جوانان خطرات خود را دارد اما بلک و اوکتاویو ارزش ها و توانایی خودشان را به خوبی ثابت کرده اند. مطمئنا آنها سرمایه گزاری مناسبی برای آینده خواهند بود و نمی توانند ضعف های فعلی تیم را برطرف کنند."

بلک: "من از انتقال به فیورنتینا خبر نداشتم تا زمانی که جیارتا (مدیر باشگاه اودینزه) با من تماس گرفته و از علاقه ویولا به من خبر داد. حالا من خیلی خوشحال هستم چون فیورنتینا یک باشگاه بزرگ است. تمرینات اینجا کاملا با چیزی که در اودینزه و زیر نظر گیدولین تجربه کردم متفاوت است، اینجا ما بیشتر با توپ کار کرده و روی تاکتیک ها تمرکز داریم."

اوکتاویو: "خوشحالم که در فیورنتینا حضور دارم. وقتی که وکیلم از پیشنهاد ویولا خبر داد واقعا خوشحال شدم چون هر کسی آرزوی بازی کردن در لیگ ایتالیا را دارد. من در بوتافوگو به عنوان یک هافبک یا حتی یک مهاجم بازی می کردم."
 

نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :