اخبار :: اخبار باشگاه

قرارداد والرو تا سال 2019 تمدید شد ؛ برای همیشه در فلورانس خواهم ماند

1817 شماره اطلاع نامه : قرارداد والرو تا سال 2019 تمدید شد ؛ برای همیشه در فلورانس خواهم ماند 1393/04/24 قرارداد والرو تا سال 2019 تمدید شد ؛ برای همیشه در فلورانس خواهم ماند اخبار باشگاه :: اخبار قرارداد والرو تا سال 2019 تمدید شد ؛ برای همیشه در فلورانس خواهم ماند
قرارداد والرو تا سال 2019 تمدید شد ؛ برای همیشه در فلورانس خواهم ماند

قرارداد والرو تا سال 2019 تمدید شد ؛ برای همیشه در فلورانس خواهم ماند

بورخا والرو ستاره اسپانیایی تیم فیورنتینا با اعلام خبر تمدید قرارداد خود با ویولا، از حضور طولانی مدت در فلورانس استقبال کرده است. والرو اعلام کرد در صورتی که خانواده اش در فلورانس آرامش داشته باشند، برای همیشه در این شهر زندگی خواهد کرد.

امروز نیز مانند روز های گذشته یک کنفرانس مطبوعاتی در کمپ تمرینی موئنا برگزار شده و این بار طبق برنامه نوبت به بوخا والرو رسید. این بازیکن خوش فکر اسپانیایی در مورد وضعیت خود و تیمش پیش از شروع فصل جدید نظرات زیر را بیان کرده است:

"من واقعا خوشحالم که قراردادم را برای چند سال دیگر تا 2019 با فیورنتینا تمدید کردم. این باشگاه چیز های زیادی به من داده و من نیز برای آنها همه کار خواهم کرد. باشگاه اعتماد خود را به من نشان داد و من نیز به سرعت امضا کردم. واقعا آماده ام که برای همیشه با این پیراهن باشم و در این شهر زندگی کنم. این قرارداد را به خانواده ام تقدیم می کنم که برای من بسیار مهم هستند. اگر آنها اینجا راحت نبودند هرگز چنین قرارداد طولانی را امضا نمی کردم. مربیگری در ویولا؟ در حال حاضر تنها به یک چیز فکر می کنم که خانواده ام در اینجا آرامش داشت باشند و از حضور طولانی مدت در فلورانس رضایت داشته باشیم. فصل گذشته؟ من واقعا می خواستم جام حذفی را فتح کنم ولی متاسفانه هرگز به جامی دست پیدا نکرده ام."

"پیزارو و آکوییلانی؟ من نمی خواهم آنها از اینجا بروند چون دو سال در کنار هم بازی کرده و اتفاقات بزرگی را رقم زده ایم. من می دانم که هنوز به این دو بازیکن اعتماد زیادی هست و همیشه بهترین نمایش های خود را برای تیم خواهند داشت. با آنها به تیمی تبدیل می شویم که به راحتی شکست نمی خوریم. پیام به هواداران؟ تمدید قرارداد من یک اطمینان خاطر به آنها بود و تا امروز سعی کردم بهترین عملکرد را برای آنها داشته باشم. اما قول می دهم که از این به بعد باز هم بهتر از این بازی کار کنم. روسی؟ او آماده است ولی باشگاه قصد دارد در بازی های دوستانه در مورد او زیاد ریسک نکند تا برای ابتدای فصل در شرایطی ایده آل او را در اختیار داشته باشد. رقبای ویولا؟ رم خرید های خوبی انجام داده و اینتر و میلان همیشه تیم های بزرگی هستند رقابت دشواری است ولی ما باید مانند دو سال گذشته عملکردی فوق العاده داشته باشیم."

"دیدار با رئال؟ برای من بازی بزرگی خواهد بود. من در رئال رشد کردم و همه کار برای تبدیل شدن به بازیکنی در سطح اول انجام دادم. من همیشه سپاسگزار رئال هستم. تیم ملی اسپانیا؟ من خیلی دوست دارم به تیم ملی دعوت شوم ولی این کار بسیار دشوار است چون من هم یک سال پیرتر شده ام. قانون داشتن تیم دوم در ایتالیا؟ من واقعا متوجه نمی شوم چرا چنین کاری در فوتبال ایتالیا انجام نمی شود. این بهترین راه برای پیشرفت بازیکنان جوان بوده و برای تیم ملی بسیار مفید است. خانواده دلاواله؟ این باعث رضایت و خوشحالی من است که من از سوی آنها یک نماد برای تیم به شمار می روم. من سعی می کنم همان طور که می خواهم فوتبالیست خوبی باشم، انسان خوبی نیز باشم. کوادرادو؟ او باید خودش در مورد آینده اش تصمیم گیری کند."
 

نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :