اخبار :: اخبار بازی ها

فیورنتینا 6-0 لا فیوریتا سن مارینو ؛ پیروزی با کاپیتانی گومز، گونزالو در خط میانی

1818 شماره اطلاع نامه : فیورنتینا 6-0 لا فیوریتا سن مارینو ؛ پیروزی با کاپیتانی گومز، گونزالو در خط میانی 1393/04/24 فیورنتینا 6-0 لا فیوریتا سن مارینو ؛ پیروزی با کاپیتانی گومز، گونزالو در خط میانی اخبار بازی ها :: اخبار فیورنتینا 6-0 لا فیوریتا سن مارینو ؛ پیروزی با کاپیتانی گومز، گونزالو در خط میانی
فیورنتینا 6-0 لا فیوریتا سن مارینو ؛ پیروزی با کاپیتانی گومز، گونزالو در خط میانی

فیورنتینا 6-0 لا فیوریتا سن مارینو ؛ پیروزی با کاپیتانی گومز، گونزالو در خط میانی

تیم فیورنتینا در دومین دیدار تدارکاتی در اردوی موئنا موفق شد رقیب آماتور خود تیم لا فیوریتا سن مارینو را با 6 گل شکست دهد. وینچنزو مونتلا پس از این بازی اعلام کرد نکات مثبتی زیادی در نمایش بازیکنان دیده و گونزالو می تواند یک بازیساز برای ویولا باشد.

شاگردان وینچنزو مونتلا روز شنبه با نتیجه 2-8 از سد تیم ترنتینو عبور کرده و امروز برای دومین بار در تابستان به یک بازی تدارکاتی وارد می شدند. مونتلا در این بازی تیم خود را با سیستم 2-5-3 به میدان فرستاده بود و ماریو گومز وظیفه کاپیتانی تیم را بر عهده داشت. اما نکته جالب توجه این مسابقه، حضور گونزالو رودریگز مدافع تیم در پست هافبک مرکزی و با نقش بازیسازی بود. گونزالو در کنار ولسکی و والرو در مرکز میدان بازی می کرد.

روسی در این بازی نیز حضور نداشت ولی ماتی فرناندز بار دیگر در ترکیب تیم جا گرفته بود. گل های تیم در این مسابقه را لاتزاری (2)، گونزالو، گومز، آکوستی و خواکین به ثمر رساندند. از جمله بهترین بازیکنان این میدان می توان به پیکینی که در بازی اول نیز نمایشی عالی داشت، اشاره کرد. والرو و لاتزاری نیز بازی بسیار خوبی را از خودشان به نمایش گذاشتند. اما فدریکو برناردسکی که از ابتدا در کنار ماریو گومز به بازی گرفته شده بود، نمایش قابل توجهی از خود ارائه نکرد.

ترکیب نیمه اول (2-5-3):
تاتاروزانو – ساویچ – حجازی – آلونسو – پیکینی – ولسکی – گونزالو – والرو – وارگاس – برناردسکی – گومز

ترکیب نیمه دوم (2-5-3):
نتو – تومویچ – کامپورزه – رونمالیا – آکوستی – لاتزاری – باکیچ – ماتی – پاسکوال – خواکین – ایلیچیچ

پس از مسابقه وینچنزو مونتلا صحبت هایی را مطرح کرده که به آن اشاره خواهیم کرد:

"نیمه اول کمی سخت تر از نیمه دوم بود اما با این حال همیشه های نشانه های مثبتی در این شرایط وجود دارد و ما هم از لحاظ فیزیکی و هم از لحاظ تاکتیکی تیم را بررسی می کنیم. گونزالو؟ من او را در پست یک بازیساز مورد استفاده قرار دادم و اگر به خوبی از پس آن برآید شاید در آینده از او در همین پست استفاده کردیم. با این حال پست اصلی او هنوز همان مدافع مرکزی می باشد."
 

نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :