اخبار :: اخبار باشگاه

آماده رقابت برای رسیدن به ترکیب اصلی هستم

1820 شماره اطلاع نامه : آماده رقابت برای رسیدن به ترکیب اصلی هستم 1393/04/25 آماده رقابت برای رسیدن به ترکیب اصلی هستم اخبار باشگاه :: اخبار آماده رقابت برای رسیدن به ترکیب اصلی هستم
آماده رقابت برای رسیدن به ترکیب اصلی هستم

آماده رقابت برای رسیدن به ترکیب اصلی هستم

چیپرین تاتاروزانو سنگربان جدید تیم فیورنتینا امروز در یک کنفرانس مطبوعاتی حاضر شده و به هواداران معرفی شد. دروازه بان اول تیم ملی رومانی، مدعی شد رقابت در تیم بزرگی چون فیورنتینا امری طبیعی بوده و برای رسیدن به ترکیب اصلی تلاش خواهد کرد.

اولین خرید تابستانی فیورنتینا امروز طبق برنامه به سالن کنفرانس مطبوعاتی کمپ تمرینی موئنا رفته و به سوالات خبرنگاران پاسخ داد. همانند مصاحبه مطبوعاتی سایر خرید های تیم، وینچنزو گوئرینی هم در این کنفرانس خبری حضور داشته و ابتدا صحبت های کوتاهی را بیان کرد:

"همانند سایر تیم های موفق فوتبالی، ما نیز می خواهیم برای هر پست 2 بازیکن سطح بالا داشته باشیم. تاتاروزانو شایستگی های خود را ثابت کرده و دروازه بان تیم ملی رومانی است اما مربی در مورد دروازه بان اول تیم تصمیم گیری خواهد کرد."

سپس تاتاروزانو صحبت های خود را شروع کرده و از آمادگی برای رقابت در فیورنتینا خبر داد:

"فیورنتینا چالشی جدید در زندگی ورزشی من خواهد بود. از بین تمامی پیشنهاد هایی که داشتم، پیشنهاد فیورنتینا از همه جدی تر و مهم تر بود. تمرینات در این چند روز دقیقا همان چیزی بوده که من انتظار داشتم، تیمی پر از بازیکن با کیفیت اینجا حضور دارد. در ویولا هیچ کس جای تضمین شده در ترکیب ندارد و من هم می خواهم برای رسیدن به ترکیب اصلی به سختی تلاش کنم. در گذشته بازیکنان بزرگی چون تولدو و باتیستوتا در این تیم بازی کرده اند. موتو را در تیم ملی می شناختم ولی برای آمدن به فلورانس فقط با بوگدان لوبونت (دروازه بان سابق فیورنتینا) صحبت کردم و او حرف های خوبی از فلورانس زد."

"رقابت با نتو؟ من در استوا تقریبا به همه چیز رسیدم و فکر می کنم رقابت در تیم بزرگی مثل فیورنتینا امری عادی باشد. من نیز تمام آنچه که می توانم را برای این تیم به نمایش خواهم گذاشت. شماره؟ من تا امروز همیشه با شماره 12 بازی کردم و خوشحال می شوم اگر باز هم این فرصت در اختیار من قرار بگیرد. شخصیت من به گونه ای است می توانم بگویم علاقه زیادی به تلاش و تمرین فراوان دارم. اهداف باشگاه؟ امیدوارم بهترین عملکرد را داشته باشیم و رتبه فصل پیش را ارتقا بدهیم. در رومانی همه به خوبی از فیورنتینا صحبت می کنند چون تیم بزرگی است. من نیز با هر کسی که صحبت کردم حرف های خوب می زد. الگوی ورزشی من فلورین پرونیا می باشد که از کودکی الگوی من برای دروازه بان شدن بود."
 

نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :