اخبار :: اخبار بازی ها

فیورنتینا 3-0 آئل کالونی ؛ پیروزی در برابر حریف یونانی با شروع عالی بریلانته

1826 شماره اطلاع نامه : فیورنتینا 3-0 آئل کالونی ؛ پیروزی در برابر حریف یونانی با شروع عالی بریلانته 1393/04/28 فیورنتینا 3-0 آئل کالونی ؛ پیروزی در برابر حریف یونانی با شروع عالی بریلانته اخبار بازی ها :: اخبار فیورنتینا 3-0 آئل کالونی ؛ پیروزی در برابر حریف یونانی با شروع عالی بریلانته
فیورنتینا 3-0 آئل کالونی ؛ پیروزی در برابر حریف یونانی با شروع عالی بریلانته

فیورنتینا 3-0 آئل کالونی ؛ پیروزی در برابر حریف یونانی با شروع عالی بریلانته

تیم فیورنتینا در آخرین دیدار دوستانه در کمپ تمرینی موئنا موفق شد حریف یونانی خود آئل کالونی را با 3 گل ایلیچیچ، برناردسکی و گومز شکست دهد. نمایش عالی بریلانته، برناردسکی و پیکینی جوان اصلی ترین موضوعات این بازی بودند.

آخرین نبرد تدارکاتی در مقابل دیدگان 2000 نفر از هواداران تیم فیورنتینا برگزار شد که تعداد زیادی از آنها همین امروز و برای این مسابقه خود را به ترنتینو رسانده بودند. مونتلا برای این بازی بار دیگر به روسی استراحت داده و از خرید جدید خود بریلانته در قلب میانی بهره می برد. گل های این بازی را ایلیچیچ بازیکن آماده این روز ها، برناردسکی ستاره جوان تیم و ماریو گومز گلزن آلمانی خط حمله به ثمر رساندند. کالونی تیمی است که به تازگی به لیگ دسته اول یونان صعود کرده است.

از اتفاقات مهم این مسابقه می توان به اخراج ماتزوراکیس مربی تیم کالونی توسط داور مسابقه آقای پروتزو از کنار زمین اشاره کرد. ضمن اینکه ایلیچیچ نیز پس از گلی که به ثمر رساند، با مدافع تیم حریف درگیری مختصری داشت. بهترین بازیکن میدان را می توان جاشوا بریلانته ستاره استرالیایی دانست که در اولین حضور خود با لباس ویولا عملکردی خیره کننده از خود به نمایش گذاشت. برناردسکی نیز با یک بازی زیبای دیگر، یک گام دیگر به ماندن در فلورانس نزدیک شد و پیکینی هم به درخشش خود ادامه داد. در مقابل ماتیاس وچینو که در پست غیر تخصصی بازی می کرد و خوما باباکار که از ابتدا به میدان رفته بود، نمایش موفقی نداشتند.

ترکیب نیمه اول (2-5-3):
نتو – تومویچ – گونزالو – آلونسو – وچینو – ماتی – بریلانته – والرو – وارگاس – ایلیچیچ – باباکار

ترکیب نیمه دوم (2-5-3):
نتو (لتزرینی) – رونکالیا – گونزالو (حجازی) – آلونسو – پیکینی – ولسکی – بریلانته (باکیچ) – والرو – پاسکوال (لاتزاری) – برناردسکی - گومز
 

نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :