اخبار :: اخبار روزانه تابستان

اخبار روزانه تابستان (یکشنبه 20 ژولای) ؛ پیزارو تایید کرد، لیورپول به دنبال نتو و پیشنهاد منچستر به کوادرادو

1827 شماره اطلاع نامه : اخبار روزانه تابستان (یکشنبه 20 ژولای) ؛ پیزارو تایید کرد، لیورپول به دنبال نتو و پیشنهاد منچستر به کوادرادو 1393/04/29 اخبار روزانه تابستان (یکشنبه 20 ژولای) ؛ پیزارو تایید کرد، لیورپول به دنبال نتو و پیشنهاد منچستر به کوادرادو اخبار روزانه تابستان :: اخبار اخبار روزانه تابستان (یکشنبه 20 ژولای) ؛ پیزارو تایید کرد، لیورپول به دنبال نتو و پیشنهاد منچستر به کوادرادو
اخبار روزانه تابستان (یکشنبه 20 ژولای) ؛ پیزارو تایید کرد، لیورپول به دنبال نتو و پیشنهاد منچستر به کوادرادو

اخبار روزانه تابستان (یکشنبه 20 ژولای) ؛ پیزارو تایید کرد، لیورپول به دنبال نتو و پیشنهاد منچستر به کوادرادو

کادر اعزامی تیم به ترنتینو پس از اتمام دوره تمرینی در موئنا به فلورانس بازگشتند تا طبق برنامه پس از 3 روز استراحت، خود را برای سفر به امریکای جنوبی آماده کنند. اما اخبار و حواشی پیرامون وضعیت بازیکنان ادامه داشته و گفته می شود تیم منچستر یونایتد پیشنهادی 30 میلیون پوندی را برای جذب کوادرادو ارائه کرده است. نتو هم که امروز 25 ساله شد، مورد توجه لیورپول قرار گرفته و کاسانی و ربیچ در آستانه انتقال به تیم پارما قرار دارند. دیوید پیزارو نیز خبر ماندن در ویولا را تایید کرده است.

برای مطلع شدن از سایر خبر ها به ادامه مطلب مراجعه کنید.

نکته: این خبر ها فقط مربوط به شایعات نقل و انتقالات نبوده و هرگونه خبر در مورد باشگاه و حواشی آن را پوشش می دهد. ضمن اینکه خبر های جدید تر نیز بالا تر قرار خواهند گرفت.
 

19- آنته ربیچ مهاجم خوش آتیه تیم فیورنتینا در آستانه انتقال قرضی به تیم پارما قرار دارد. این بازیکن می تواند به همراه کاسانی به پارما منتقل شود.

18- تیم منچستر یونایتد برای خرید خوان کوادرادو مبلغ 40 میلیون پوند پیشنهاد داده است. دیلی اکسپرس از شانس زیاد شیاطین سرخ برای خرید این بازیکن خبر داد.

17- گرزگورز کریچویاک هافبک تیم ریمس که مدتی نیز مورد توجه ویولا قرار داشت، امروز قرارداد خود را با تیم سویا به امضا رساند.

16- نیکولا فاتزی امروز به پروجا رفت تا ضمن امضای قرارداد قرضی خود با این تیم، تمریناتش را نیز آغاز کند.

15- نوربرتو نتو در پاسخ به پیام های تبریکی که به مناسبت 25 مین سال تولدش در صفحات اجتماعی خود دریافت کرده بود، در پیامی از تمامی هواداران تشکر کرد.

14- در حالی که به نظر می رسید تیم لازیو در راه خرید آستوری و دی وری بهتر از ویولا عمل کرده و به زودی این دو مدافع را به خدمت می گیرد، اما ناگهان پیشنهاد تیم های یوونتوس و منچستر باعث سخت شدن کار لازیو شد.

13- تیم آرسنال نیز برای خرید جینو پروتزی هافبک تیم کاتانیا وارد عمل شده است. این بازیکن از چند روز پیش مورد توجه ویولا قرار دارد.

12- الساندرو فلورانزی ستاره جوان تیم رم که مدتی است مورد نظر مونتلا قرار گرفته، به تازگی نگاه یوونتوسی ها را نیز به خود معطوف کرده است.

11- دوران حضور ویولا در موئنا به اتمام رسیده ولی میزبانی خوب اهالی ترنتینو از بازیکنان و مربیان فیورنتینا و همچنین امکانات عالی حاضر در این کمپ باعث شده تا آندره آ دلاواله از همین حالا به دنبال افزایش ارتباطات با مسئولان این کمپ تمرینی باشد.

10- روز سه شنبه قرعه کشی رقابت های جام حذفی ایتالیا انجام خواهد شد. البته تیم فیورنتینا همانند سایر 8 تیم برتر فصل گذشته سری آ از دور بعدی وارد رقابت های می شوند و باید منتظر رقیبی از بین تیم های نهم فصل پیش به پایین تر و تیم های دسته های پایین تر باشد که بزرگ ترین تیم ها لازیو، ورونا، آتالانتا، جنوا و اودینزه هستند. ضمن اینکه مسیر احتمالی ویولا تا فینال نیز مشخص می شود.

9- میکله کامپورزه مدافع تیم فیورنتینا که فصلی عالی را در سری بی سپری کرد، حالا مورد توجه تیم جوان شده کالیاری قرار گرفته است. این باشگاه  از زمان استخدام زدنک زمن، در حال جوان کردن ترکیب تیم خود می باشد.

8- متیا کاسانی با انتشار مطلبی با مضمون "بچه ها، من می روم و شما را به یک پیتزا دعوت می کنم" در صفحه اجتماعی خود، از جدایی زود هنگام از جمع سایر بازیکنان و به احتمال فراوان پیوستن به تیم پارما خبر داد.

7- ماریو گومز با به ثمر رساندن 4 گل در دیدار های دوستانه بهترین گلزن ویولا تا اینجا شناخته می شود که در هر 3 دیدار نیز موفق به گلزنی شد. ایلیچیچ نیز با 3 و بلک به همراه لاتزاری 2 گله هستند. ولسکی، والرو، گونزالو، آکوستی، خواکین و برناردسکی نیز دیگر گلزن های ویولا در 3 دیدار تدارکاتی در موئنا بودند.

6- تیم لیورپول در اقدامی جالب برای خرید نوربرتو نتو سنگربان برزیلی تیم فیورنتینا ابراز علاقه کرده است. این در حالی است که این تیم سیمون مینیولت را در اختیار داشته و پپه رینا نیز از ناپولی بازگشته است.

5- بازیکنان تیم امروز برای آخرین بار وارد زمین تمرین موئنا شده و خود را برای خروج از کمپ تمرینی آماده کردند. کادر تیم 3 روز استراحت خواهد کرد تا در روز 4 شنبه از رم به مادرید و سپس به بوینس آیرس پرواز کنند.

4- توتو اسپورت از پیشنهاد 4 میلیونی ویولا به علاوه انتقال قرضی باباکار به کاتانیا برای جذب گونزالو برجسیو خبر داده است.

3- عملکرد عالی جاشوا بریلانته در ترکیب تیم فیورنتینا در بازی مقابل کالونی، در رسانه های ایتالیا نیز مد نظر قرار گرفته و همه به تمجید از این بازیکن جوان پرداخته اند. اما بازی نه چندان مناسب باباکار او را به در های خروجی باشگاه نزدیک تر کرده است.

2- گاتزتا در چاپ امروز خود به تحلیلی در مورد تابستان ویولا پرداخته و اعلام کرد خوزه باسانتا تا 48 ساعت دیگر بنفش پوش خواهد شد. ضمن اینکه ساویچ فقط با پیشنهاد 13 میلیونی فلورانس را ترک خواهد کرد و آکوییلانی هم به زودی قرارداد خود را تمدید می کند.

1- دیوید پیزارو هافبک اهل شیلی توافق با فیورنتینا را تایید کرده است: "رابطه خوب من با فیورنتینا و وینچنزو مونتلا شرایط ماندنم برای 1 سال دیگر در فلورانس را مهیا کرد."
 

نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :