اخبار :: اخبار باشگاه

توانایی حضور در بین 3 تیم اول جدول را داریم

1828 شماره اطلاع نامه : توانایی حضور در بین 3 تیم اول جدول را داریم 1393/04/28 توانایی حضور در بین 3 تیم اول جدول را داریم اخبار باشگاه :: اخبار توانایی حضور در بین 3 تیم اول جدول را داریم
توانایی حضور در بین 3 تیم اول جدول را داریم

توانایی حضور در بین 3 تیم اول جدول را داریم

ماریو گومز ستاره آلمانی تیم فیورنتینا مدعی شده برای کسب آمادگی لازم و جبران گذشته هر کاری انجام خواهد داد. این بازیکن همچنین ابراز امیدواری کرد فصل آینده در کنار روسی و کوادرادو در خط حمله ویولا بازی کند.

در ادامه کنفرانس های مطبوعاتی در موئنا این بار نوبت به مهاجم آلمانی ویولا رسید تا صحبت های خود را انجام دهد. این بازیکن که فصلی پر از مصدومیت و بدشانسی را پشت سر گذاشت، حالا به دنبال جبران اتفاقات گذشته و بازگشتی قدرتمند به ترکیب تیم فیورنتینا می باشد:

"من خیلی آماده هستم و از روز هایی که در موئنا داشتیم خوشحالم. تمرینات خوبی را داشتیم و همه بازیکنان بهترین عملکرد را داشتند تا لحظات زیبایی را رقم بزنیم. در تعطیلات فعالیت های ورزشی زیادی مثل والیبال و دوچرخه سواری داشتم و زانوی من به طور کامل بهبود پیدا کرد. من می خواهم فصلی عالی را داشته باشم و هر کاری که برای آماده شدن لازم باشد را انجام خواهم داد. فصل گذشته خیلی کم تمرین کردم و با اینکه به ندرت بازی می کردم همیشه سعی می کردم بهترین نمایشم را داشته باشم. حالا می خواهم جبران کنم چون فیورنتینا من را خریداری کرده و بازیکنان بزرگی در تیم داریم که می توانند کار های بزرگی را انجام دهند. رسیدن به رتبه سوم کاملا امکان پذیر است به شرط اینکه تیم همیشه در سلامت و آمادگی کامل قرار داشته باشد."

"کوادرادو؟ خوان فصلی عالی و جام جهانی فوق العاده ای را داشت. این طبیعی است که تیم هایی چون بارسلونا خواهان او باشند. من امیدوارم در تیم بماند و فصل آینده در کنار او و روسی بازی کنم. قهرمانی آلمان؟ من برای هم تیمی هایم خوشحالم چون رقابت های طولانی را برای رسیدن به این عنوان سپری کردیم. قهرمانی در جهان آرزوی هر بازیکنی است و این تیم در آینده نیز تیمی قدرتمند خواهد بود. فلورانس؟ از زندگی در این شهر واقعا راضی و خوشحالم. حتی در زمانی که مصدوم بودم تمامی مردم شهر، بازیکنان و مربیان نسبت به من صبور و مهربان بودند. هواداران از همان روز اول حضور من، به گرمی از من استقبال کردند. در فلورانس هواداران یوونتوس نیز هستند ولی از خانه بیرون نمی آیند چون می دانند شهر پر از طرفداران ویولاست."

ایلیچیچ؟ او یک بازیکن خاص است و از نظر من در این فصل با وضعیت جسمانی بهتر عملکردی بهتر نیز خواهد داشت. جوانان؟ آنها استعداد های فوق العاده ای هستند که آینده ای درخشان در انتظار آنهاست. روسی؟ او در تمرینات و هتل بسیار خوب بود و واقعا می خواهد خودش را ثابت کند تا نشان دهد نبردن او به برزیل کار اشتباهی بوده است. او آرامش خاصی دارد چون همیشه فقط به فوتبال فکر می کند. رقابت در سری آ؟ یوونتوس و رم بازیکنان بزرگی را خریداری کرده اند ولی همه چیز با شروع فصل و در میدان مشخص خواهد شد. خدیرا؟ او یک دوست خوب برای من و یک بازیکن عالی است ولی تا امروز که صحبتی با او نداشته ام."
 

نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :