اخبار :: اخبار باشگاه

ابراز رضایت مونتلا از عملکرد بازیکنان در اردوی تمرینی

1829 شماره اطلاع نامه : ابراز رضایت مونتلا از عملکرد بازیکنان در اردوی تمرینی 1393/04/29 ابراز رضایت مونتلا از عملکرد بازیکنان در اردوی تمرینی اخبار باشگاه :: اخبار ابراز رضایت مونتلا از عملکرد بازیکنان در اردوی تمرینی
ابراز رضایت مونتلا از عملکرد بازیکنان در اردوی تمرینی

ابراز رضایت مونتلا از عملکرد بازیکنان در اردوی تمرینی

وینچنزو مونتلا مربی تیم فیورنتینا نتیجه حاصل شده از تمرینات و بازی های تدارکاتی در اردوی تمرینی موئنا را مثبت ارزیابی کرده و به تمجید از عملکرد بازیکنان جوان تیم پرداخت.

فعالیت کادر اعزامی فیورنتینا به ترنتینو به پایان رسید و بازیکنان به همراه نفرات همراه خود را آماده بازگشت به فلورانس کرده اند. اما مونتلا که پس از بازی دیروز مقابل کالونی مصاحبه نکرده بود، امروز مصاحبه ای مطبوعاتی انجام داده و به تشریح وضعیت تیمش پرداخت:

"دیروز بازی خوبی را به نمایش گذاشتیم ولی نیازمند به بهبود در حرکات تهاجمی هستیم. در مجموع از اتفاقات موئنا راضی هستم و گروه فوق العاده ای داریم چون ترکیبی از بازیکنان جوان و باتجربه است. ما امسال تیمی محتاط تر و با انگیزه تر از سال گذشته را در اختیار داریم. بازیکنان جوان می توانند باز هم پیشرفت کنند و مسئولیت یک بازی را بر دوش بگیرند. من خوشحال و راضی هستم چون اشتیاق مثل همیشه در تیم وجود دارد و ما اینجا هستیم تا کار کنیم. رییس بار دیگر به ما اطمینان داد که علاقه زیادی برای تقویت این تیم دارد. ما نیز باید همه توان خودمان را به نمایش بگذاریم و اگر می خواهیم پیشرفت کنیم، باید بهتر از این باشیم."

"روسی؟ او در مسیری قرار دارد که من می خواستم. ما می خواهیم او را تا روز 30 آگوست آماده کنیم و به احتمال زیاد در اردوی امریکای جنوبی جای خود را در ترکیب پیدا خواهد کرد. کوادرادو؟ چیز های زیادی در مورد او شنیده و گفته شده است. رقابت در سری آ؟ 4 یا 5 تیم بالاتر از ما قرار دارند و ما نهایت چیزی که می توانیم را ارائه خواهیم داد و سعی می کنیم موفق شویم چون در این رقابت حضور داریم. کونته؟ من واقعا از استعفای او متعجب شدم. من از جزییات موضوع اطلاعی ندارم ولی مطمئنا کونته دلایل خودش را داشته است. الگری مربی بسیار با انگیزه ای است ولی قطعا با شرایط سختی روبرو خواهد شد."

"سیستم تیم؟ من در موئنا از 2-5-3 استفاده کردم و برای این کار دلایلی داشتم که یکی از آنها داشتن هافبک های بسیار زیاد بود. بریلانته و اوکتاویو؟ بریلانته از لحاظ فیزیکی آماده تر است و سورپرایز خوبی برای همه ما بود. اوکتاویو کمی نا آماده تر است و من را به یاد روز های اول حضور ولسکی در اینجا می اندازد. پیزارو؟ من از ماندن او واقعا خوشحالم و یک سال دیگر با هم کار خواهیم کرد. کامپورزه؟ او خیلی رشد کرده است. مدافعان زیادی داریم ولی باید به این نتیجه برسیم که ماندن در اینجا یا بازی کردن در تیمی دیگر کدام برای پیشرفت او مناسب تر خواهد بود. تیم اعزامی به امریکای جنوبی؟ ما با 26 نفر به این اردو خواهیم رفت که آکوستی در این لیست نیست."
 

نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :