اخبار :: اخبار باشگاه

فیورنتینا لیگ قهرمانان را می خواهد

1831 شماره اطلاع نامه : فیورنتینا لیگ قهرمانان را می خواهد 1393/04/30 فیورنتینا لیگ قهرمانان را می خواهد اخبار باشگاه :: اخبار فیورنتینا لیگ قهرمانان را می خواهد
فیورنتینا لیگ قهرمانان را می خواهد

فیورنتینا لیگ قهرمانان را می خواهد

جوزپه روسی ستاره ویولا ضمن اعلام اینکه بی صبرانه منتظر بازگشت به میادین می باشد، مدعی شد فیورنتینا برای فصل آینده رسیدن به لیگ قهرمانان را هدف قرار داده است.

پپیتو امروز در مراسمی در شهر فلورانس که توسط کمپانی وودافون برگزار می شد شرکت کرده و در پایان صحبت های کوتاهی را در مورد وضعیت خود و تیمش مطرح کرده است:

"فیورنتینا به دنبال رسیدن به جام باشگاه های اروپاست ولی برای رسیدن به این هدف باید تلاش سختی را در تمرینات پیش فصل داشته باشیم. ما هنوز 6 هفته زمان در اختیار داریم ولی از همین حالا انگیزه لازم را کسب کرده ایم و باید منتظر اتفاقات فصل نقل و انتقالات باشیم. خوشحالم که دلاواله به موئنا آمد و به ما روحیه داد. اردوی امریکای جنوبی؟ صادقانه بگویم که بی صبرانه منتظر بازگشت به میادین هستم و در حال حاضر برنامه کاری و تمرینی شخصی خودم را دنبال می کنم. امیدوارم در دیدار های دوستانه بعدی فرصت بازی پیدا کنم. کوادرادو؟ من به او توصیه ای نخواهم کرد و فقط آرزو می کنم همانند سال گذشته از لحاظ فیزیکی آماده بوده و تعیین کننده باشد. بهترین تیم در بازار تا امروز؟ فیورنتینا."
 

نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :