اخبار :: اخبار روزانه تابستان

اخبار روزانه تابستان (سه شنبه 22 ژولای) ؛ افزایش رقابت برای کوادرادو، معاوضه ربیچ و کاسانی با پالتا

1832 شماره اطلاع نامه : اخبار روزانه تابستان (سه شنبه 22 ژولای) ؛ افزایش رقابت برای کوادرادو، معاوضه ربیچ و کاسانی با پالتا 1393/04/31 اخبار روزانه تابستان (سه شنبه 22 ژولای) ؛ افزایش رقابت برای کوادرادو، معاوضه ربیچ و کاسانی با پالتا اخبار روزانه تابستان :: اخبار اخبار روزانه تابستان (سه شنبه 22 ژولای) ؛ افزایش رقابت برای کوادرادو، معاوضه ربیچ و کاسانی با پالتا
اخبار روزانه تابستان (سه شنبه 22 ژولای) ؛ افزایش رقابت برای کوادرادو، معاوضه ربیچ و کاسانی با پالتا

اخبار روزانه تابستان (سه شنبه 22 ژولای) ؛ افزایش رقابت برای کوادرادو، معاوضه ربیچ و کاسانی با پالتا

در روز سه شنبه نیز همانند روز های گذشته اصلی ترین موضوع مطرح شده در محافل ورزشی مربوط به وضعیت نامعلوم خوان کوادرادو بود. این بازیکن که پیشنهاد های مناسبی از منچستر و بایرن دارد، هنوز هم از سوی بارسا دنبال می شود. باباکار، کامپورزه و کومپر در آستانه جدایی قرار دارند ولی برناردسکی از شانس زیادی برای ماندن در تیم برخوردار است. معامله ای نیز با تیم پارما در حال انجام است که ربیچ و کاسانی می توانند در ازای گابریل پالتا راهی تیم روبرتو دونادونی شوند.

برای مطلع شدن از سایر خبر ها به ادامه مطلب مراجعه کنید.

نکته: این خبر ها فقط مربوط به شایعات نقل و انتقالات نبوده و هرگونه خبر در مورد باشگاه و حواشی آن را پوشش می دهد. ضمن اینکه خبر های جدید تر نیز بالا تر قرار خواهند گرفت.


21- سیمه ورسالیکو مدافع کناری تیم جنوا امروز سرانجام پس از مدت ها مذاکره و رقابت به طور رسمی راهی تیم ساسولو شد. این بازیکن مورد توجه فیورنتینا و میلان نیز قرار داشت.

20- مصدومیت کریستینو لوپاتلی باعث شده تا انتقال قرضی لوکا لتزرینی به تیم پوردنونه برای مدتی متوقف شود. این سنگربان جوان حالا می تواند با تیم به امریکای جنوبی سفر کرده و پس از بازگشت از این اردو، به تیم جدید خود ملحق شود.

19- جرمن آلمانو مهاجم تیم یونیورسیتاریو پرو یکی ار رقبای تدارکاتی ویولا در اردوی امریکای جنوبی: "بی صبرانه منتظر رویارویی با ویولا هستیم. اما من بیش از آن منتظر گرفتن لباس خوان وارگاس می باشم. دیدار با فیورنتینا افتخاری برای تیم ماست و همه کار در آن بازی خواهیم کرد."

18- نیکولو فاتزی ستاره جوان تیم فیورنتینا قرارداد خود را برای 3 فصل دیگر نیز تمدید کرد.

17- قرعه کشی رقابت های جام حذفی امروز انجام شد و ویولا حالا راه خود تا فینال را می شناسد. سخت ترین رقیب برای دور دوم آتالانتا می باشد و سپس احتمال رویارویی با رم در یک چهارم نهایی و بعد از آن با یوونتوس در نیمه نهایی وجود دارد.

16- ساندرو منکوچی نماینده باشگاه فیورنتینا در مورد حامی مالی بعدی تیم گفت: "قرارداد همکاری ما با مزدا به پایان رسیده و هنوز با اسپانسر دیگری به توافق نرسیده ایم. پیشنهاد های زیادی به ما ارائه شده ولی عجله ای برای انتخاب نداریم و حتی امکان شروع فصل بدون داشتن اسپانسر نیز وجود دارد."

15- خروج گوران پاندف در ناپولی تقریبا قطعی شده ولی پیشنهاد های مناسب از ویولا و تاتنهام باعث شده این بازیکن در تصمیم گیری دچار تردید شود.

14- مارکوس آلونسو مدافع اسپانیایی تیم فیورنتینا بیش از این در لیست فروش باشگاه قرار نخواهد داشت. این بازیکن جوان که پیشنهاد مناسبی از تیم ساندرلند دارد توانسته نظر مونتلا را جلب کند و حداقل تا پایان اردوی امریکای جنوبی در تیم ماندنی خواهد بود.

13- لوکا یوویچ ستاره جوان تیم ستاره سرخ بلگراد از اینکه تیمش پیشنهاد ویولا را رد کرده خوشحال است: "واقعا خوشحالم که ستاره سرخ پیشنهاد فیورنتینا را رد کرد. من می خواهم تا بیست سالگی در این تیم بازی کنم."

12- انتقال متیا کاسانی به تیم پارما به نظر نهایی می رسد ولی مذاکرات دو باشگاه هنوز به اتمام نرسیده و صحبت های جدیدی از معاوضه آنته ربیچ با گابریل پالتا مطرح شده است. ربیچ می تواند با قراردادی قرضی راهی انیو تاردینی شود و در مقابل پالتا جای ساویچ که به احتمال فراوان به تیمی دیگر خواهد رفت را پر کند.

11- فالی رمضانی مدیر برنامه استوان یووتیچ که رابطه نزدیکی با سران باشگاه فیورنتینا دارد نیز وارد معامله فروش کوادرادو شده و قصد دارد با سران دو منچستر برای انتقال این بازیکن به لیگ برتر مذاکره کند.

10- روزنامه اسپورت چاپ اسپانیا هنوز به طور جدی وضعیت خوان کوادرادو را دنبال کرده و معتقد است این بازیکن در نهایت راهی بارسلونا خواهد شد. تیتر اول امروز این روزنامه نیز بار دیگر به کواد اختصاص داده شده بود و در گزارشی عنوان کرده بودند که سران بارسا به زودی پاسخ مناسبی به پیشنهاد 35 میلیونی منچستر به این ستاره 26 ساله خواهند داد.

9- استفان ساویچ یکی از اصلی ترین گزینه های تیم یوونتوس برای خرید در خط دفاعی می باشد ولی بر خلاف شایعات مطرح شده، گاتزتا عنوان کرده که هنوز هیچ مذاکره ای بین دو تیم انجام نشده و صحبتی از معاوضه با ایزلا مطرح نشده است.

8- احتمال اینکه ماروین کومپر با تیم راهی امریکای جنوبی نشود افزایش پیدا کرده است. این بازیکن می تواند طی روز های آینده قرارداد خود با تیم ورونا را به امضا برساند.

7- فدریکو برناردسکی و خوما باباکار دو ستاره جوان تیم فیورنتینا سرنوشتی متفاوت خواهند داشت. برنا می تواند در فلورانس بماند ولی باباکار به احتمال زیاد راهی تیمی دیگر می شود.

6- بنا بر نوشته کوریره فیورنتینو، تور امریکای جنوبی آخرین فرصت برخی از بازیکنان تیم می باشد که بتوانند همچنان خود را در ویولا حفظ کنند.

5- با وجود تمدید قرارداد احتمالی دیوید پیزارو، نام یوردی کلاسی هنوز هم در لیست خرید باشگاه قرار دارد. این بازیکن هلندی می تواند با مبلغی در حدود 8 میلیون از فاینورد جدا شود.

4- به نظر می رسد میکله کامپورزه تنها یک قدم تا پیوستن به تیم کالیاری فاصله داشته باشد. هرچند تیم فصل پیش این بازیکن یعنی چزنا نیز دست از تلاش برنداشته است.

3- تیم فیورنتینا کار خرید گونزالو برجسیو را وارد مرحله تازه ای کرده و قصد دارد به زودی ملاقاتی را با مدیر برنامه این مهاجم آرژانتینی تدارک ببیند.

2- بار دیگر نام پاپو گومز مهاجم آرژانتینی تیم متالیست اوکراین برای پیوستن به ویولا مطرح شده است. این بازیکن در طول دو سال گذشته همواره یکی از اهداف مونتلا بوده است.

1- توتو مرکاتو وب از علاقه تیم چزنا برای جذب خوما باباکار خبر داده است. این بازیکن در طی روز های گذشته مورد توجه تیم های زیادی در ایتالیا و سایر لیگ ها قرار گرفته است.
 

نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :