اخبار :: اخبار باشگاه

اسامی دعوت شدگان برای شرکت در اردوی امریکای جنوبی

1833 شماره اطلاع نامه : اسامی دعوت شدگان برای شرکت در اردوی امریکای جنوبی 1393/04/31 اسامی دعوت شدگان برای شرکت در اردوی امریکای جنوبی اخبار باشگاه :: اخبار اسامی دعوت شدگان برای شرکت در اردوی امریکای جنوبی
اسامی دعوت شدگان برای شرکت در اردوی امریکای جنوبی

اسامی دعوت شدگان برای شرکت در اردوی امریکای جنوبی

اسامی بازیکنان دعوت شده برای سفر به اردوی امریکای جنوبی از سوی باشگاه اعلام شد. وینچنزو مونتلا در این اردو 27 نفر را با خود به همراه خواهد داشت که اصلی ترین موضوع بازگشت دیوید پیزارو به ترکیب تیم می باشد.

بازیکنان تیم فیورنتینا برای مدتی بیش از یک هفته در امریکای جنوبی و سه کشور آرژانتین، برزیل و پرو حضور خواهد داشت تا ضمن انجام چند دیدار دوستانه، به تمرینات ویژه ای نیز بپردازند. اما مونتلا بر خلاف صحبت قبلی خود، برای این اردو 27 نفر را به همراه دارد که نکته قابل توجه آن حضور دیوید پیزارو در میان اسامی دعوت شدگان می باشد. بازیکنان دعوت نشده نیز می توانند در مدت 1 هفته آینده تیم جدیدی برای خود پیدا کنند.

مکسول آکوستی پیش از این از سوی مونتلا کنار گذاشته شده بود و کومپر به همراه کامپورزه نیز در روز های آینده به احتمال زیاد به تیم های ورونا و کالیاری خواهند پیوست. الحمداوی که در اردوی موئنا نیز حضور نداشت به همراه یاکوونکو و سه نماینده ویولا در جام جهانی یعنی کوادرادو، ربیچ و آکوییلانی از جمله دیگر غایبین می باشند. لوپاتلی نیز به دلیل مصدومیت در این سفر حضور ندارد تا لتزرینی جای او را پر کند.
 

اسامی بازیکنان دعوت شده برای سفر به اردوی امریکای جنوبی:

نتو – تاتاروزانو – لتزرینی
کاسانی – پیکینی - تومویچ – رونکالیا – گونزالو – ساویچ – حجازی – پاسکوال – آلونسو
پیزارو – والرو – ماتی - باکیچ – ولسکی – برناردسکی – بریلانته – لاتزاری – وارگاس - وچینو
خواکین – ایلیچیچ – روسی – گومز - باباکار
 

نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :